Головань Анастасія. Спасибі всім!
Велике спасибі хочу сказати людям, які відгукнулися на прохання для нашої Насті. Завдяки вашим пожертвуваним коштам зібрано необхідну суму для дівчинки і вона вже змогла зайти на черговий блок хімії. Дякую вам за вашу допомогу та підтримку. Божих вам благословень! … Читати далі