Красуля Олег. “У 13-річного Олега – пухлина головного мозку”

Новини | 10.07.2012 | 0

Красуля Олег

Гірше – у батьків закінчилися гроші. Щоб завершити курс, від якого залежить все життя, потрібно 50 тисяч гривень. Але операція та лікування з’їли всі заощадження сім’ї. Останній раз дорогий препарат Темодал, яким лікують Олега, довелося позичати.

Тому без допомоги добрих людей хлопцеві просто нема на що сподіватися. Розповідає Ксенія Поважна.

Олег Красуля ще з садка мріяв піти до армії. Військова форма хлопцеві підходить, проте муштра тепер категорично протипоказана. В його тринадцять років уже зрозуміло: за станом здоров’я не пройде і медкомісії.

Людмила Красуля, мати Олега:

– Зі школи приходить. Погано, нудота, запаморочення. Обстежились. Сказали – все в нормі. Потім стало гірше. Почав хитатися, почастішали блювоти.

Сільські медики так і не вказали причини поганого самопочуття. Батьки повезли Олега до столиці. З’ясувалося, що у парубка пухлина головного мозку. Через втрачений час – ще й у занедбаному стані.

Людмила Красуля, мати Олега:

– Вона вже зросла розміром із тенісний м’яч. Упродовж тижня зробили операцію. Операція тривала 3,5 години, дуже тяжко.

Батько Олега ледве стримує сльози, згадуючи ті три з половиною години. Коли кожної миті життя хлопця мало шанс обірватися.

В’ячеслав Красуля, батько Олега:

– Навіть лютому ворогові такого не забажаєш, особливо коли лікарі перед операцією сказали, що він може не вижити.

Після операції Олег 5 днів був у реанімації. У хлопця погіршився зір, що майже місяць не міг ходити. Права половина тіла досі частково паралізована. Зараз координація та рухів потроху відновлюються. Але через хімічну та променеву терапію у Олега постійна слабкість.

Олег Красуля:

– Хімію годин 10 приймаю, буває блювота, нудить, не можу їсти.

Лікують хлопця безкоштовно. Єдина проблема із препаратом Темадал. Його немає у лікарнях по всій країні. Тому батьки мають купувати за власні кошти. На перші два тижні гроші зібрали волонтери та небайдужі люди. Нині для сім’ї настав критичний момент. Потрібно 50 тисяч гривень, а грошей немає зовсім. Препарат довелося позичати, адже переривати лікування не можна.

Ніна Москальова, волонтер:

– Таких коштів батьки не можуть зібрати. Батько отримує по 3,5 тисяч гривень, то на ліки цього не вистачає. Сім’я відчайдушно, вони звертаються до людей, тому що на коні життя їхньої дитини.

Батьки хлопця не знають, що робити. Але не хочуть втрачати сина через відсутність грошей.

Людмила Красуля, мати Олега:

– З нашою хворобою-пухлина стовбура головного мозку – дають лише 20%. Я вірю в те, що ми переможемо цю хворобу, мій син житиме.

В’ячеслав Красуля, батько Олега:

– Дуже хочеться, щоб він відновився. Був як звичайні діти.

Вдома на нього чекає сестра, бабуся та друзі. Всі вони разом із батьками просять вас допомогти повернути Олега у життя.

Ксенія Поважна. Оператор: Валентина Бречко. Підсумки тижня.UA: Перший

Допомога можна перерахувати на рахунок мами, Красулі Людмили Миколаївни

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ