Наші дітки на Верховинній дочекалися новорічних подарунків

Новини | 2.01.2012 | 0

Багато радості та щастя ми побачили в очах наших підопічних. Всі сиділи в очікуванні нарешті взяти в руки свої замовлені подарунки. Особливою нетерплячістю виділявся наш Асанов Тимур, який мав подвійне свято, йому було відведено особливий час та увагу з привітаннями, подарунками та тортом зі свічками до дня його дня народження.

Величезне спасибі ми хочемо сказати нашим спонсорам Богдану, Володимиру, Олександру, Вікторії, без яких нам би не впоратися. Кожен із вас, перш за все, відкрив своє серце і зробив свій величезний внесок у цю добру і добру справу для наших діток.

Тільки завдяки вашій допомозі та підтримці нам вдалося зробити свято дітям, розділивши між ними всі ваші благословення, а також привітати наших лікарів та весь медперсонал всього відділення, закупити на відділення найнеобхідніші медикаменти та виділити фінанси для мам, щоб вони змогли купити собі на кухню. Необхідні товари. Ми дякуємо Богові за кожного з вас.Нехай ваше життя і життя ваших близьких завжди супроводжує віра, без якої наше життя було б безглуздим, надія, яка залишається останньою, коли слабшає наша віра і любов – справжня Божа любов, яка довготерпить, милосердить, не заздрить, не пишається, не звеличується, кохання, що вміє прощати – 1 Коринтянам 13 розділ 4-8 вірші. Миру вам та Божественного здоров’я!

Волонтери відділення Ніна Москальова тел. 067 388 12 18, Неля Пухляк тел.097 059 50 66, Іра Борисенко тел. 067 661 17 71.