Як стати підопічним фонду?

Новини | 17.07.2012 | 0

Друзі! На сьогоднішній день в інтернеті безліч шахраїв, які намагаються шляхом обману нажитися за чужий рахунок. У таких людей практично немає моральних принципів, і вони готові для своїх цілей використовувати будь-яке джерело, у тому числі й тему хворих дітей. Такі аферисти розміщують у мережі прохання про допомогу нужденним дітям, і всі зібрані кошти забирають собі, залишивши дітей без допомоги та очорнивши імена сумлінних волонтерів.

Ми повинні убезпечити вас і себе від діяльності таких шахраїв. У зв’язку з цим, щоб на ваше прохання відгукнувся фонд “Моя Надія”, надайте вичерпну інформацію про вас, підкріпіть лист підтверджуючими даними, у достовірності яких можна переконатися.

Насамперед, до свого листа з проханням прикріпіть довідку про діагноз і місце проходження лікування, коротко опишіть свою сім’ю, і вкажіть мету збору коштів. Вкажіть контактну інформацію. Після цього з вами зв’яжуться та вкажуть, які документи необхідно надати додатково.


На даний момент, наш фонд допомагає лише дітям та молоді до 25 років, не тільки з онко, але й іншими тяжкими захворюваннями.