Столярчук Владислав. “Заклич до мене і я почую тебе…”

Новини | 5.12.2012 | 0

Столярчук ВладиславМоє серце переповнює величезне почуття радості та задоволення, коли я бачу щасливу усмішку дітей, про яких я намагаюся піклуватися останніми роками.

Коли ти щиро хочеш допомогти дитині, яку полюбив усім серцем, молишся за неї і при цьому ще й шукаєш шляхи вирішення найголовніших потреб, які стосуються здоров’я цієї дитини, Господь посилає людей, які можуть допомогти здійснити ці потреби. Владика та його маму Аллу я знаю вже 4 роки з моменту, коли наші діти разом проходили лікування на Верховинній. Спільне лихо дуже об’єднало нас і з того моменту ми стали більше ніж сестри. Знаючи, як важко одній матері з хворим сином, який після перенесеної операції вчиться по новому ходити, я всіляко намагаюся допомагати їм, взявши їх навіть на передачу “Віра, надія, кохання”, на якій один із депутатів обіцяв допомогти Владику, але на жаль його обіцянки так і залишились на словах.

Ми не зневірилися а продовжували вірити і досі сподіватися на Бога. Цій сильній духом жінці потрібно віддати належне за її любов, терпіння та турботу про свого сина. З моменту, коли захворів хлопчик, чоловік залишив сім’ю та Аллочці з сином доводиться виживати на пенсію для догляду за дитиною, при цьому ще й робити все можливе, щоб поставити сина на ноги, оплачуючи ЛФК та ​​спеціалізовану терапію щодо її відновлення. Завдяки вашій допомозі та фінансовій підтримці, величезному зусиллю та старанням хлопчика вже вдалося досягти великих результатів. Але для повної реабілітації (щоб розробити стопи) проф. Желудкова, яка веде Владика від початку його лікування, прописала дитині ще й велотренажер. До кого ми тільки з мамою не зверталися, нікому немає діла до цієї дитини. Весь цей час ми молилися і сподівалися лише на Бога, і Господь почув наші молитви.

Столярчук ВладиславНапередодні Нового року Він послав мені людину, яка пожертвувала свої кошти і ми змогли придбати для Владика довгоочікуваний велотренажер. Велике Вам спасибі, Володимире! Я вірю, що Господь благословить Вас рясно за Ваше щире і добре серце, яке вміє співчувати і прийти на допомогу тому, хто її сьогодні потребує. Нехай благословить Вас Господь, дарує Вам мир та Божественне здоров’я! А ще Господь виконав бажання хлопчика, подарувавши йому DVD-караоке через іншу добру людину, яка допомагає нашим діткам, людину дуже скромну, яка не дуже любить світитися, людині, якій я вже не раз дякувала і не втомлюсь дякувати. Нехай все те, що Ви зробили таємно для наших дітей, Господь віддасть Вам явно.

Нехай Вас і ваших близьких завжди супроводжує життя справжня Божа любов і Його батьківський захист! Я дякую Господу за кожного з Вас і тішуся як дитина, коли Він посилає Вас у найпотрібніший період у житті цих дітей. Нехай Божа благодать увійде до Ваших родин і пошириться на тих, хто її так сильно сьогодні потребує!!!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ