Зустрічі батьків за цим проектом плануємо проводити 2-3 рази на рік. Перша зустріч (травень 2012 року).

Мета проекту


Підтримати та допомогти пережити батькам безмежну втрату своїх дітей.

Діти – це найдорожчий і найцінніший скарб, дарований нам від Бога. І жодні багатства цього світу не зможуть нам їх замінити. Міцний зв’язок матері та її дитини формується ще від самої утроби матері, яка виношує своє чадо під серцем 9 місяців. Цей зв’язок залишається на все життя і ніколи не припиняє існувати.

Передчасна смерть наших дітей – це як розрив материнської душі, який неможливо вилікувати ніякими ліками. Цей біль і страждання від втрати своїх любих дітей неможливо передати словами. Мати, яка щодня лягає і прокидається, ніколи не забуває що її дитини немає поряд з нею і вона вже ніколи не зможе притиснути її до своїх грудей.

Таким батькам доводиться вчитися якось жити з цим болем до кінця своїх днів, при цьому – створювати вигляд, що нічого не трапилося… Це почуття величезної втрати мені знайоме не з чуток. І мені дуже хочеться допомогти цим батькам, особливо мамам, страждання яких не вилікує навіть час, він безсилий їм допомогти… Сам Господь сказав у своєму слові, що невтішна мати, яка втратила свою дитину… Що тут можна ще сказати? Тому я дуже хочу здійснити цей проект, який давно виношую у своєму серці. Допоможіть мені в цьому!


Прояв нашої любові, розуміння, турбота та підтримка допоможе батькам пройти це вогняне та непосильне випробування.


Найстрашніша подія в житті цих сімей обернулася для кожного по-своєму. Дуже багато чоловіків залишили своїх хворих дітей ще під час лікування, переклавши все на тендітні плечі дружин. Мати всіляко боролася за життя своєї дитини і завжди була поруч з ним, до самого його відходу на небеса… Залишившись на самоті зі своїм горем не кожен може впоратися з ним поодинці. Вкрай важливо щоб у цей тяжкий час була поряд людина, яка може підтримати, але не завжди так виходить. Тому дуже багато з них не змогли впоратися із втратою своїх дітей, вони не змогли знайти в собі сили жити далі повноцінним життям, дійшли до депресії, сконцентрувавшись на своєму горі, не знайшовши більше сенсу в цьому житті.

Щоб їм допомогти, я постійно зв’язуюсь з ними, і довго розмовляю і наші розмови дають Божі плоди, що дуже мене тішить. Власними силами провели одну домашню зустріч і тоді було ясно, що такі зустрічі просто необхідні для цих душевно поранених матусь. На превеликий жаль ряди таких мам дуже швидко поповнюються і самотужки тут не обійтися. Тож і виник цей проект.


Повірте, що найменша наша спільна турбота про цих батьків може стати величезним благословенням для них. Адже справжня Божа любов, турбота та розуміння здатні зцілити поранені серця!

У ході зустрічі проводиться:

  • спілкування, гарні спогади, перегляд фотографій, відеозаписів, спілкування з психологом;
  • концерт та участь у концерті (виконання улюбленої пісні), стіл-фуршет, відпочинок.
Кошторис проекту. На одну зустріч близько 30–50 тис. грн (залежно від кількості батьків):
  • Транспорт;
  • Продукти, солодкі напої, вода, чай, кава, різні солодощі, фрукти;
  • Для іногородніх – винайняти квартиру на добу;
  • Зняти приміщення (кафе) в якому відбуватиметься зустріч;
  • Подарунки, сувеніри.

Реквізити для перерахування

Фотозвіти з заходів


Актуальність проекту


Продовжується на постіній основі.
1500