Головань Анастасія. Допоможіть своєчасно пройти обстеження!

Новини | 24.03.2013 | 0

Головань АнастасияХоч навесні сьогодні й не пахне, а, швидше за все, до нас прийшла зовсім нова та снігова зима, від якої ставати холодно на душі, але цими березневими днями, я хочу подарувати нашій Насті найтепліші слова привітання, бо 19 березня їй уже виповнилося 14 років!

Хочу побажати тобі, люба моя дівчинка, багато здоров’я, багато радості та море кохання. Нехай Господь супроводжує тебе у всі дні твого життя і ніколи не залишає тебе, а з Ним ти завжди будеш у повній безпеці! Величезного кохання тобі Настенька; любові, яка допоможе тобі пройти всі негаразди та всі найважчі періоди на твоєму життєвому шляху! Будь щаслива моя дівчинка!

Там, где Любят и Ждут, дышит вечность – а времени нет.
Там в Тебе открывается лучшее – именно там, добиваешься Ты долгожданных и мудрых побед,
За которые стоит «спасибо» сказать небесам.
Там, где Любят и Ждут, Ты становишься просто… другим – Настоящим, готовым на подвиг во имя Мечты.
Ну а прошлое тает, как тягостных сумерек дым – И порой сомневаешься: ты это был иль не ты…
Там, где Любят и Ждут, разливается свет. Он идёт Из Души и от Сердца, что бьётся с Твоим в унисон.
Там любые пути превращаются в духа полёт – И лишь там бытия постигается главный закон.
Я желаю найти эту пристань Тебе, Милый Друг – И пусть сердце подскажет единственно верный ответ…
Там, где Любят и Ждут, не бывает потерь и разлук, Потому что Любовь – это Вечность. В ней времени НЕТ… 

Головань АнастасияЧас летить так швидко, що Настюші знову потрібно проходити контрольне обстеження, яке призначене на 4 квітня. Це буде КТ трьох відділів із контрастом, онко-маркери (АФП, ХГЛ) та маркери на гепатит. Все це коштуватиме родині близько 4200 гривень. Батьки дівчинки просять вас, наші дорогі помічники, допомогти їм зібрати необхідну суму на обстеження для їхньої доньки.

І якщо у вас є можливість допомогти дівчинці, не пройдіть повз це прохання!

Всі давно бачать і знають, що нашим дітям доводиться виживати і проходити необхідну їм реабілітацію завдяки лише вашій допомозі та підтримці, і ми всі дуже вдячні вам за вашу допомогу! Давайте так і продовжуватимемо бути послідовниками Господа нашого Ісуса Христа, який вчить нас Любити і піклується про ближнього! знову прийти йому на допомогу. За весь цей час ми дізналися ваші відкриті, співчутливі та розуміючі серця, бачимо і відчуваємо і ваші пожертвування та ваші добрі справи! Нехай благословить вас усіх Господь і не пройде повз вас і ваших близьких, а дарує вам міцне здоров’я, мир та сімейний добробут!

Пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цього дівчинки!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ