Романов Костянтин заходить на 3 блок!

Новини | 4.11.2011 | 0

Романов КонстантинХочемо привітати з великим святом Воскресіння Христового та висловити подяку всім, хто відвідує цей сайт, щоб надати допомогу тому, хто її сьогодні потребує. Дякую вам дорогі, що ви відгукнулися на наше прохання для Кості Романова. Завдяки вашим пожертвуванням, перерахованим на рахунок мами, хлопчик зміг пройти другий блок. Костя переніс хімію без жодних ускладнень і з великою радістю зустрів свято будинку в колі своєї семи – мами, сестрички та бабусі. Ми дякуємо і молимо Господа за всіх і кожного, за те, що ви з такою любов’ю і турботою допомагаєте дітям, тим самим зміцнюєте віру батьків і даруйте надію в їхнє зцілення.

Для них це дуже велика підтримка, вони тепер знають, що є люди, які готові прийти на допомогу. Щире вам дякую! Нехай Господь помножить ваші дари.

Вкотре звертаємося до вас із проханням допомогти зібрати для Кості 4850 грн на хімію та супутню терапію (цисплатин та вепезид). Цей блок у хлопчика має розпочатись вже завтра 27.04.11. Я вірю, що ви знову не залишите матір, яка завдяки вашій допомозі та підтримці всіляко бореться за життя свого сина.

Надати допомогу Костянтину можна за реквізитами, вказаними на сторінці.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ