Асанов Тимур. Позитив як ліки

Новини | 21.12.2011 | 0

Я відчуваю величезну радість та почуття глибокої подяки, щоб передати людям, які з’явилися в житті Тимурчика після наших прохань. Велике Вам дякую за вашу допомогу, за ваші пожертвувані кошти та добрі слова підтримки. Дякую колективу Київської міської прокуратури, Володимиру та іншим людям з добрим чуйним серцем, які беруть участь у нелегкому лікуванні хлопчика. Хай благословить вас усіх Господь і не залишить без нагороди!

Асанов Тимур

Вчорашній день народження був особливим для хлопчика. Всі оточили його увагою та привітаннями. Першою звичайно дитину привітала мама, зателефонували привітати сестрички, пізніше Тимура привітав його лікар, а також батьки та діти відділення. Але найбільше хлопчик жив у очікуванні нашого приходу. Побачивши мене з моєю командою, дитина стрибала від радості на своїй одній ніжці, потім залізла на найвище місце дивана і з нетерпінням чекала на бажаний подарунок.

Отримавши свої замовлені подарунки та улюблений торт зі свічками, він світився від радості. Побачивши сина щасливим і радісним у матері на очах виступили сльози… але це були сльози всього цього позитиву…. Немає нічого дорожчого на світі, ніж бачити здоровою та щасливою свою дитину. І не якісь багатства цього світу не зможуть нам їх замінити. Миру вам та Божественного здоров’я! Бережіть і цінуйте себе та своїх близьких!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ