Реквизиты:
  • Карта ПриватБанка

    4149 6293 1931 9711

    Антоненко Александра Николаевна
Диагноз:
  • Гипоплазия легких
Документы: Контакты:
  • Нина Москалева (волонтер)

    (067) 388-12-18

«Чекати тут більше не можливо і не має сенсу!
Я хочу додому, до дітей, до близьких, до рідних!
Вже рік та місяць я в Індії, місті Ченнай в очікуванні на трансплантацію легенів!
Чи буде операція в Індії? Виявляється, що ні.
Чи буде операція взагалі? Сподіваюся, що так…
За весь цей час в Індії, мене жодного разу не викликали на аналіз сумісності з донором. Виявилося, що в 2018 році тут змінилося законодавство і отримати орган іноземцю стало фактично не можливо.
В Україні трансплантацію ще не робили, але вже є проєкт. Я стану в чергу у нас, пройду обстеження та чекатиму, коли мене викличуть. Тому зараз в край необхідно повернутися додому, і чекати запуску трансплантації вже на рідній землі. Це має бути та ж сама медична допомога, але в рази дешевше, а головне — поруч зі своїми дітками.
Мій діагноз: гіпоплазія легенів, бульозна емфізема легень, бронхоектатична хвороба обох легенів, постзапальний фіброз, стан після перенесеного пневмомедіастинум, хронічне легеневе серце в стадії субкомпенсації, ексудативний перикардит, міокардіодистрофія, серцева недостатність.
МОЗ виділило на операцію в Індії 130 тис. доларів, але ці кошти не покривають усіх витрат: супровід іншою людиною мене, як тяжко хворої, переліт, візи, реєстрацію у країні, харчування, комунальні витрати, обстеження, підтримуючі ліки, а також ліки після трансплантації легень — все це за мій рахунок!
Якби реально було дочекатися трансплантації легенів в Індії, я благала б вашої матеріальної допомоги на це очікування, але всі сподівання марні! Мені тут не допоможуть!
Єдина зараз надія на життя – повернення до України, де з вашою та Божою поміччю я сподіваюся дочекатися операції. У мене 1 група інвалідності, двоє малолітніх дітей, яких я виховую сама. Заощаджень нема і без вашої допомоги я ніколи не зможу назбирати необхідну суму на повернення додому.

Потрібно 70 000 грн. на квитки.
Кожна ваша гривня важлива, я вдячна за будь-яку допомогу.
Прошу, допоможіть повернутися в Україну!»

Александра Антоненко. Борьба за жизнь продолжается

Мама двоих замечательных подростков, ветеринарный врач и волонтер. Много лет борется со своим тяжелым заболевание легких, при котором ей требуется пересадка обоих легких. Но при всем этом грузе, она остается быть добрым и... Читать далее

Антоненко Александра нуждается в вашей помощи

Уже прошло 4 месяца, как наша Сашенька вернулась из Индии, где почти полтора года, в огромной надежде она ожидала пересадки обоих легких. МЗУ Украины проплатила огромные деньги за пересадку многих пациентов нашей Страны,... Читать далее

Антоненко Александра нуждается в вашей помощи

Сашеньку знаю давно, мы часто общались с ней, она дружила с моей дочерью и всячески поддерживала ее, когда она болела. Чтобы отвлечь мою девочку от боли и переживаний, Сашенька подарила ей морскую свинку... Читать далее

Оставить комментарий