Збір на авто для ЗСУ зупинено

Новини | 7.09.2022 | 0
24142

Ми дуже хотіли допомогти нашим захисникам, але, на превеликий жаль, не вдалося. Збір на автомобіль для ЗСУ йшов дуже повільно, а найменше зволікання на війні неприпустимо, і кожна хвилина на передовій може коштувати життя наших воїнів. Тому було прийнято інше рішення з цього питання.

Бійці були змушені сплатити за автомобіль зі своїх “бойових”. Так не повинно бути, і це неправильно, оскільки це не їхня особиста війна, а боротьба за всю Україну. До того ж вони і без того платять величезну ціну, приймаючи удар агресора на себе за всіх нас. Але, на жаль, такі реалії. З майже 300тис. охоплення аудиторії цим оголошенням, нам вдалося зібрати всього 24 142 грн. Це менше чверті необхідної суми…

Ми змогли б закрити це прохання за кілька днів, якби хоча б половина тих, хто побачив його, пожертвували по 2грн. Дуже шкода, що нам цього не вдалось.

Ми дякуємо всім, хто відгукнувся на потребу наших захисників та пожертвував їм свої заощадження, в основному це односельці наших бійців, наші друзі та знайомі. Величезна сердечна подяка та низький уклін Вам!

Всю суму, яку нам з вами вдалося зібрати, на прохання наших захисників, ми перерахували їм на обслуговування авто, оскільки на даний момент вони не потребують іншого забезпечення.

Незважаючи на всі труднощі, перемога все одно буде на нами, за нашою Україною, оскільки у нас найкращі захисники у всьому світі, за що їм величезна хвала та честь!

А ми з вами й надалі продовжуватимемо творити добро і працювати на нашу перемогу!

Слава Богу за нашу Україну, за наших воїнів та за кожну людину, яка несе у цей світ лише світло та добро!