Ми дуже хотіли допомогти нашим захисникам, але, на превеликий жаль, не вдалося. Збір на автомобіль для ЗСУ йшов дуже повільно, а найменше зволікання на війні неприпустимо, і кожна хвилина на передовій може коштувати життя наших воїнів. Тому було прийнято інше рішення з цього питання.
Бійці були змушені сплатити за автомобіль зі своїх “бойових”. Так не повинно бути, і це неправильно, оскільки це не їхня особиста війна, а боротьба за всю Україну. До того ж вони і без того платять величезну ціну, приймаючи удар агресора на себе за всіх нас. Але, на жаль, такі реалії. З майже 300тис. охоплення аудиторії цим оголошенням, нам вдалося зібрати всього 24 142 грн. Це менше чверті необхідної суми…
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2022/09/3-1.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2022/09/2-1.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2022/09/1-1.jpg)
Ми змогли б закрити це прохання за кілька днів, якби хоча б половина тих, хто побачив його, пожертвували по 2грн. Дуже шкода, що нам цього не вдалось.
Ми дякуємо всім, хто відгукнувся на потребу наших захисників та пожертвував їм свої заощадження, в основному це односельці наших бійців, наші друзі та знайомі. Величезна сердечна подяка та низький уклін Вам!
Всю суму, яку нам з вами вдалося зібрати, на прохання наших захисників, ми перерахували їм на обслуговування авто, оскільки на даний момент вони не потребують іншого забезпечення.
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2022/09/4.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2022/09/6.jpg)
Незважаючи на всі труднощі, перемога все одно буде на нами, за нашою Україною, оскільки у нас найкращі захисники у всьому світі, за що їм величезна хвала та честь!
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2022/09/1.jpg)
![](https://nadiya.org/wp-content/uploads/2022/09/3.jpg)
А ми з вами й надалі продовжуватимемо творити добро і працювати на нашу перемогу!
Слава Богу за нашу Україну, за наших воїнів та за кожну людину, яка несе у цей світ лише світло та добро!