Збір на автомобіль для ЗСУ- $4000

Новини | 19.08.2022 | 0

Дорогі наші друзі та помічники, ми знову звертаємося до вас за допомогою, тому що  з’явилася  нова потреба для наших захисників, які боронять країну на передовій. Ми отримали від них прохання про допомогу на придбання автомобіля для 66 бригади військової частини А7015 ЗСУ.

Кожної хвилини вони ризикують своїм життям виборюючи перемогу в протистоянні з агресором. Та перемога кується не тільки на фронті, а й в тилу. Сьогодні наші захисники потребують нашої з вами підтримки та допомоги. В наслідок чергового обстрілу, вони залишилися без автомобіля, який їм вкрай потрібен.

Ми не можемо залишатися осторонь коли вирішується майбутнє всієї країни. Майбутнє, яке здобувається на фронті. Де успіхи залежать і в тому числі і від технічного оснащення.

Автомобіль, який за своїми характеристиками підходить для служби вже знайдено, та його необхідно оплатити, а це – 4000 доларів.

Тому ми звертаємося до усіх небайдужих, хто може допомогти нашим захисникам. Разом ми змогли зібрати кошти на тепловізор, разом ми і зможемо зібрати їм на автомобіль, який їм дуже необхідний.

Збір знову відкриваємо на дружину одного із наших захисників та нашого волонтера, який служить в цій бригаді. 

Ми віримо, що в єдності наша сила і разом ми зможемо подолати всі перешкоди до нашої з вами перемоги!

Якщо у вас є можливість допомогти, перерахуйте будь ласка  свої кошти на карту:

5168757426844819

Кучерук Тетяна Сергіївна

24142

Дякуємо за ваше розуміння та допомогу.

Слава Богу за ЗСУ! Миру усім та швидкої перемоги!

ЗБІР ЗУПИНЕНО. ДОКЛАДНІШЕ – ПІЗНІШЕ