Софія Балдюк. Новий курс реабілітації

Новини | 11.09.2022 | 0
0

Настав новий осінній місяць і реабілітація, яку наша дівчинка проходить щомісяця вдома, продовжується. Заняття з реабілітологом розпочнуться вже з наступного понеділка, а за час занять нам потрібно допомогти зібрати дитині необхідну суму, щоб батьки змогли їх сплатити.

Нагадаю – після основного лікування онкології, Софія прикута до інвалідного візка, втрачено чутливість ніг, які потрібно розробляти спеціальними точковими масажами, плюс вправи для хребта, на який йде велике навантаження. Після важкого лікування (хіміотерапії, променевої терапії, операції) наші діти завжди проходять відновлювальну реабілітацію, процес може бути довгим, але шанс і надія є завжди.

Тому наша Софійка багато працює над тим, щоб знову відчути свої ніжки, щоб підвестися, встати та піти, як усі здорові діти. Для того, щоб не викривлявся хребет і підтримувалася спинка, дівчинці доводиться постійно перебувати в спеціальному корсеті, який ми нещодавно замінили їй з вашою допомогою, за що вам подяка! Так, випробування величезне, важко, боляче, дорого, але батьки дитини роблять все для своєї донечки, і мріють бачити її щасливою та здоровою.

Заняття з реабілітологом необхідно оплачувати готівкою, а це 11500 грн за 20 занять, що для сім’ї Софійки величезні гроші, тим більше зараз, у цей важкий час війни, коли працює один батько на забезпечення всієї родини.

Ми розуміємо що сьогодні багато хто живе на межі виживання, але в сім’ях з хворими дітьми, які потребують постійного догляду, лікування та відновлення, становище зовсім критичне!

Тому ми звертаємось сьогодні до всіх, хто має можливість допомогти нашій Софійці. Сердечно просимо відгукнутися та допомогти дівчинці у її відновленні!

Реквізити надання допомоги знаходяться на сторінці Софії:

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ