Антоненко Олександра. Збір 41800 грн

Новини | 25.08.2022 | 0
12000

Боротьба за життя українців у нас триває вже 9-й рік, але страшний лютневий день 24 числа, 2022 року став найгіршим та найкривавішим днем для всієї нашої країни та народу. Однак, незважаючи на всі наші труднощі та підлість агресора, ми захищаємо свою землю, стоїмо та вистоємо, оскільки ми на своїй землі, за нами правда і з нами сам Всевишній!

Для нашої Саші боротьба за життя триває вже довгі роки. Очікування пересадки обох легень в Індії, де вона пробула більше року, не принесли добрих результатів, лише погіршення та спостереження за тим, як помирають її “друзі по нещастю”, з якими вона приїхала туди з України з метою пересадки.

Повернувшись додому, щоб не померти в чужій країні, їй довелося знову повністю обстежитись, стати на чергу з пересадки легень в Інституті серця, лікуватися, спостерігатися та носити з собою генератор кисню, аби хоч якось дихати.

Потім почався ковід, Саша пережила і його. Вірус ще більше погіршив стан її легень, але дякувати Богові що пережила. Після нього Саша щомісяця приймає крапельниці, безліч ліків для підтримки легень, серця та всіх внутрішніх органів, які страждають від недоотримання кисню. Через постійний прийом Дексаметазону, який рятує Сашку від асфексії, стався гормональний збій і виникли проблеми з гінекології (кісти, ендометріоз).

Всі 6 місяців війни Олександра знаходилася на медикаментах, крапельницях (медсестра робила вдома), в очікуванні що війна скоро закінчиться і вона поїде на повне обстеження, яке їй необхідно робити кожні два місяці, та отримає кваліфіковану медичну допомогу в лікарні. Але стан погіршився і зволікати вже не було сил. Відвідавши свого лікаря, гінеколога, зробивши УЗД, виникло багато питань.

Тому, на сьогодні, Саші необхідно пройти повне контрольне обстеження, а це: МРТ та КТ легень та всіх внутрішніх органів, голову, малий таз, включаючи гінекологію, здати всі аналізи крові і онкомаркери, та придбати новий курс медикаментів на місяць.

Загальна сума: 41 800 грн, включаючи сюди і проїзд на таксі на всі обстеження та аналізи, оскільки ходити Саша довго не може, задихається.

Тому ми звертаємося за допомогою до всіх, хто має можливість допомогти нашій Сашеньці у її нелегкій боротьбі за своє життя, яке необхідне їй та її дітям-підліткам.

Величезне прохання відгукнутися на цю потребу та допомогти зібрати для Сашки необхідну їй суму!

Свої пожертвування ви можете перерахувати на карту Саші, вона знаходиться на її сторінці:

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ