Ще один удар, ще одна втрата, ще один ангел приєднався до армії Христа. Сьогодні в (18.06.12) 6:30 ранку в інший світ пішов від нас Асанов Артемій.
Вчора ввечері хлопчик попрощався з усіма своїми рідними та близькими, а сьогодні вранці, уві сні, перестало битися його поранене страшними муками, дитяче серце.

Він уже відстраждав і пішов туди, де немає хвороб, болю і страждань. Там немає заздрості та злості, немає бідних і немає багатих. Там усі рівні перед Небесним Батьком, там мир, спокій і Його всеосяжна Божа любов, яку можна відчути у всій повноті, тільки там, поруч з Ним…!

І як важко знайти слова, щоб передати гіркий біль втрати сина для матері… Сьогодні для неї настав найстрашніший день у її житті. Перервався земний шлях її дитини і спорожніла без сина ця земля, життя стало порожнім, безглуздим і безмежно гірким… Залишилися лише питання, на які немає відповіді!
Ми всі разом з вами, кожен зробивши свій дорогоцінний внесок, зробили все, що було в наших силах. І це дуже цінно в очах Всевишнього! Бог відчував кожного з нас у цій нелегкій життєвій історії і ми всі разом допомогли дитині донести свій хрест до кінця!

Велике дякую вам усім за ваші молитви, дякую всім, хто підтримував і допомагав нашому Тимурчику! Божих вам благословень! Бог не залишить вас без нагороди!
Хто має можливість, допоможіть матері проводити сина в останню путь!

Пробач наш коханий та рідний, що не змогли тебе врятувати! Але знай, що ти завжди будеш у наших серцях і наше кохання назавжди залишиться з тобою!

Наші дітки на Верховинній дочекалися новорічних подарунків

Багато радості та щастя ми побачили в очах наших підопічних. Всі сиділи в очікуванні нарешті взяти в руки свої замовлені подарунки. Особливою нетерплячістю виділявся наш Асанов Тимур, який мав подвійне свято, йому було... Читати далі

Асанов Тимур. Позитив як ліки

Я відчуваю величезну радість та почуття глибокої подяки, щоб передати людям, які з’явилися в житті Тимурчика після наших прохань. Велике Вам дякую за вашу допомогу, за ваші пожертвувані кошти та добрі слова підтримки.... Читати далі

Залишити відповідь