Кірдан Анастасія. Нова дівчинка потребує вашоі допомоги. До збору – 12 000 грн

Новини | 12.01.2020 | 0

До нас за допомогою звернулася мама Анастасії Кірдан із Києва, яка проходить лікування в Охматдіті, з діагнозом “хвороба Ходжкіна” (лімфогранулематоз – злоякісна пухлина). Дівчинка вже пережила операцію, одну хімію і попереду ще доведеться пройти 4 блоки хіміотерапії, на яку їй необхідна наша з вами допомога.

Кирдан Анастасия

В іншому, давайте почитаємо лист мами дівчинки:

Я, Кирдан Татьяна Даниловна, прошу Вашей помощи на лечение моей дочери Кирдан Анастасии Валерьевны 16.06.2002 рождения, ученицы 11-б класса, школы №276. Моя девочка уже в выпускном классе и она мечтает стать журналистом.Впереди у нас было очень много планов, но они оборвались в один день. В августе 2019 года у моей доченьки было воспаление лимфо узлов, в итоге, после гистологического исследования, оказалось , что это онкология! Теперь мечта моей Настиньки – стать журналистом, сдвинулась на позже. Ведь ей нужно пройти длительное и дорогостоящее лечение. Мы с ней очень надеемся пройти достойно это трудное и очень горькое испытание, верим, что вылечим мою девочку и ее мечта журналиста осуществится. Нам с дочерью предложили сделать операцию и мы согласились. Гистология показала : Болезнь Ходжкина (лимфогранулеметоз), вариант нодулярного склерозу (С81.1). Нам назначили химио терапию. Пройдя один блок химии, моей дочери сделали ПЕТ и выявили еще и метастазы в правом лёгком.

Нам нужно пройти ещё пять блоков химии, на 4 из них нужен дорогостоящий препарат Натулан ( 12 000 грн за упаковку), нам нужно 4 упаковки . По плану химия должна начаться уже 21 января, но у нас нет таких денег,чтобы купить этот препарат, поэтому мы и обращаемся за помощью к добрым и отзывчивым людям. Я воспитываю дочь одна, так как с мужем мы в разводе с 16.03.2006.в воспитание и лечении дочери он не принимает никакого участия, даже не интересуется, а моя зарплата составляет минималку. В связи с праздниками затянулось и оформление инвалидности, чтобы получать хоть какую то финансовую помощь. Прошу Вас не отказать в помощи и спасении жизни моей девочки.

С уважением и просьбой Кирдан Т. Д.
Спасибо Вам большое.

Кирдан Анастасия

Таке ось прохання матері про допомогу своїй дитині. Настінці потрібно пройти ще 4 блоки хімії, це 4 упаковки Натулана (48 тис грн). На даний момент ми просимо допомоги у зборі на перший такий блок із цим препаратом, який має відбутися вже 21 січня. Ми то з вами розуміємо, що перерва між хіміями не повинна перевищувати 21 день, інакше все лікування буде порушено… Тому ми звертаємося за допомогою для Насті до вас, дорогі наші помічники. Не пройдіть повз цю потребу, допоможіть будь ласка зібрати їй необхідну суму на придбання препарату та вчасно зайти на хімію. Часу на збір залишилося дуже мало, відгукніться, будь ласка, у кого є можливість допомогти дитині!

Ми дуже вас просимо, не пройдіть повз це лихо, відгукніться будь ласка і допоможіть дівчинці в її тяжкому лікуванні, щоб їй вижити, жити і радіти цьому життю разом з її мамою!

Я вас прошу: ніколи не лякайтеся великих сум і не думайте, що ваші 10 гривень не допоможуть і не врятують ситуацію – це є головна помилка, бо саме вони є величезним благословенням і головним двигуном для допомоги тим, хто в ній так сильно сьогодні потребує, і саме ваші 10 грн зможуть бути вирішальними! Якби кожен із вас перерахував хоча б по 10 грн, ми вже змогли покрити потребу цієї дитини!

І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може принести благословення цій дитині і врятує їй життя!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ