Владислав Столярчук. Це хвилюючий час… До збору – 35 750 грн

Новини | 5.09.2019 | 0

Літо, реабілітаційний відпочинок на Закарпатті вже залишилися позаду, попереду дуже серйозне планове обстеження, яке Влад проходить двічі на рік і яке вже записано на 27 вересня. Випадок з нашим Білим дуже налякав усіх, тому страх і трепет перед обстеженням у матері Влада посилився подвійно. Але ми віримо, що все пройде добре та вчасно, потрібно лише зібрати необхідну суму на оплату цього обстеження.

У клініці “Оберіг”, де Влад стабільно спостерігається, йому необхідно буде пройти:

МРТ та КТ 4-х відділів, включаючи шийний та грудний відділи (з контрастом і без нього), УЗД щитовидної залози та шлунково-кишкового тракту, 4 види аналізів крові (на гормони, онкомаркери, загальні аналізи та біохімія крові). Ще потрібно буде сплатити заняття з реабілітологом за вересень місяць, оплатити масаж та розробку стоп за вересень, придбати Кальцій Д3 на місяць, Біфрен на місяць контраст, Креон та Урсогепавін на місяць та придбати новий курс протигрибкових препаратів.

Загальна, необхідна на усі суми становить – 35 750 грн. а вона дуже величезна для його мами, яка всі ці роки дбає про свого сина одна, піднімаючи його на ноги!

Тому ми просимо відгукнутися всіх, хто має можливість допомогти нашому Владу зібрати необхідну йому суму до 27 вересня!

Свою допомогу можна перерахувати на рахунок мами Влада.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ