Владислав Столярчук потребує вашої допомоги. До збору – 17 700 грн

Новини | 15.02.2020 | 0

Свою новину для Влада, ми хочемо розпочати з вдячності всім, хто відгукується на його потреби! Дякую вам усім величезне за вашу допомогу та підтримку! Завдяки всім вам, Влад зміг пройти своє контрольне обстеження та отримати консультацію у Москві у проф. Желудкової, яка спостерігає його з самого початку основного лікування та отримав схвалення на новий метод лікування, який допоможе відновити його ноги.

Після огляду всіх результатів обстежень та рекомендацій невропатолога, який спостерігає Влада усі ці роки, проф. Желудкова схвалила та рекомендувала Владу новий метод лікування, який практикують уже з 2017 року з такими проблемами, як у нашого Влада та багатьох поставили на ноги. Це метод з введенням бутолотоксину в м’язи гомілки з індивідуальною програмою реабілітації. Таким лікуванням займаються у Києві, в Інсультному центрі Клініки “Оберіг”. Це лікування дороге і робити його потрібно кожні 3 або 6 місяців, залежно від того, як відреагує організм у Влада. Але заради того, щоб стати на ноги, вони з матір’ю готові пройти і цей складний шлях, головне, щоб отримати відмінний результат. Але їм ніяк не обійтися без вашої допомоги, дорогі наші помічники, адже сім’я не має фінансової можливості і ми знову проситимемо допомоги у вас і такий збір ми почнемо вже з березня місяця, щоб встигнути до кінця квітня зібрати необхідну суму, лягти в Клініку і розпочати лікування.

А поки що, ми просимо вас допомогти зібрати 17700 грн, щоб сплатити Владу планову реабілітацію за два місяці (січень, лютий). Три місяці він уже пропустив, тому що не було можливості її оплатити, адже ми насилу (а це три місяці) збирали йому на контрольне обстеження, але далі відкладати, – це шкодити Владу і втратити те, що з вашою допомогою, було вже їм досягнуто.

Мы просим всех откликнуться и помочь собрать Владу на: занятия с реабилитологом за два месяца, по договоренности с реабилитологом (январь, февраль), массаж и разработку стоп, приобретение Кальция Д3, Омега 3 и 6, Гепабене, ЛЕ Карнита, оплату нового курса противогрибковых препаратов.

Сумма к сбору 17700 грн.

Ми дуже просимо відгукнутися всіх, хто має можливість допомогти матері оплатити реабілітацію синові.

Просимо відгукнутися всіх, хто має можливість допомогти нашому Владу зібрати необхідну йому суму!

Нагадаю, що останні 10 років мати одна виховує і ставить на ноги свого сина, батько залишив сім’ю відразу після захворювання єдиного сина, і ніколи за ці роки, навіть не цікавився ним, не те, щоб підтримати або допомогти йому.

Тому допомогти їм більше не кому, у цієї сім’ї є тільки ми з вами, і я дякую Богу, що впродовж цих років ми з вами не залишаємо цю сім’ю!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ