Аріна Оліхнович. Допомога ще на вчора

Новини | 10.11.2022 | 0

Дякуємо всім, хто відгукнувся на попереднє прохання для нашої дівчинки і допоміг зібрати їй необхідну суму, щоб сплатити 5-й курс хіміотерапії. З вашою неоціненною допомогою ми змогли придбати для Ариночки Холоксан і вона змогла вчасно зайти на хімію.

Арина пройшла обстеження МРТ і після консиліуму було ухвалено рішення – пройти ще один блок хімії. Слава Богу, результати лікування, порівняно з попередніми знімками МРТ, у динаміці-позитивні, що нас усіх дуже тішить. Проблема лише в тому, що між хіміями тепер утворилася перерва в декілька днів, що дуже погано і те, що у відділенні знову немає Холоксана, і його знову треба придбати, а на хімію треба було зайти ще вчора.

Сума така ж сама і її потрібно зібрати у терміновому режимі.

Тому ми звертаємося сьогодні до всіх, хто може допомогти нашій дівчинці зібрати необхідну суму на Холоксан, щоб вона змогла чим швидше зайти на черговий блок, а ми поки що шукатимемо препарат в аптеках.

Холоксану необхідно 15 грам, а це – 34 тисячі гривень, що є величезною сумою для матері-одиначки, тому вона просить допомогти зібрати для своєї донечки необхідну їй суму на хіміотерапію!

34000

Не пройдіть повз цю негайну потребу, відгукніться і допоможіть будь ласка матері впоратися і з цією потребою!

Свої пожертвування можете перераховувати на карту мами дівчинки!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ