Софія Балдюк. Реабілітація продовжується

Новини | 30.10.2022 | 0

За роботою та турботою про інших час летить так швидко, що не встигаєш озирнутися, як уже й новий місяць. Жовтень був важким і дуже напруженим для всіх нас, але дякувати Богові, що він з нами, тому, з вірою, у молитві та підтримці один одному, ми знову змогли пережити всі найстрашніші дні жовтня! І як би важко нам усім не було, ми продовжуємо жити і боротися, причому кожен бореться на своїй ниві, і все заради перемоги і нашої з вами свободи!

У наших підопічних своя боротьба за життя і тепер вона подвійна — вижити під ворожими бомбардуваннями і продовжити своє лікування, відновлення, обстеження та реабілітацію. Кожен етап лікування – це безвихідь, біль, стрес, переживання та пошук фінансів, щоб усе сплатити. Завдяки вашій допомозі, дорогі наші помічники, сім’я нашої Софійки може оплатити всі необхідні потреби, за що вам величезне спасибі!

Без вашої підтримки, сім’ї було б дуже важко впоратися одним, а, вірніше, вони б взагалі не змогли оплачувати реабілітацію, і особливо зараз, коли йде війна, коли багато людей залишилися без роботи і без засобів існування… Ми також дякуємо Богові за людей , які допомагають нам підтримувати наших підопічних ще й продуктами, що дуже і дуже підтримує їх на якийсь час. Дякую вам усім величезне! Нехай ваші таємні справи стануть явними перед Богом і Він благословить вас за ваше добро!

Сьогодні ми просимо відгукнутися та допомогти зібрати нашій Софійці на новий курс реабілітації.
Ми звертаємося до всіх, хто знову може допомогти нашій Софійці зібрати їй на 20 занять реабілітації, що дівчинка проходить щомісяця, вже на листопад місяць.

Сума збору – 11500грн.

0

Відгукніться, будь ласка! Не пройдіть повз це прохання!