Разом ми сила. Різдвяним подарункам бути!

Новини | 21.11.2022 | 0

Серце радіє, душа співає, а в очах сльози… тільки це сльози радості, і вони від того, що разом з вами ми творимо добро і допомагаємо сьогодні тим, хто так сильно цього потребує! Так, пропадає електрика, немає зв’язку, а ми все одно продовжуємо працювати, і нарешті сьогодні – я можу порадувати вас тим, що разом ми змогли на два місяці забезпечити продуктами харчування сім’ї наших підопічних, одиноких інвалідів та дітей нашого дитячого Київського онкоцентру, які теж потребують нашої з вами допомоги.

Дякую Богу за всіх вас, дякую кожному, хто перераховував свої заощадження для наших дітей і став частинкою цієї доброї справи! Ваші пожертвування засіяні в добрий ґрунт і принесли багато радості та вдячності від тих, хто отримав допомогу, а це означає, що жнива у вас, дорогі наші помічники, будуть Божі у всіх сферах вашого життя, про що ми і молимо нашого Всевишнього!

Сердечно дякуємо людям, які стабільно допомагають нашим дітям та перераховують їм свою допомогу, імен їх я не називаю, їх всі знає Господь! За таємне ваше добро він винагородить вас явно, у цьому я точно впевнена!

Велику подяку хочемо висловити чарівникам Української Євангельської Теологічної Семінарії за величезний внесок у наших дітей! Завдяки вашій допомозі, наші підопічні отримали не лише продукти харчування, а й теплі ковдри, постільні комплекти, рушники, рідке мило, антибактеріальні серветки…, за що вам велика подяка! Дякую вам усім за ваші відкриті, добрі та чуйні серця! Разом з усіма вами, ми змогли допомогти та підтримати всі сім’ї наших підопічних дітей та дітей дитячого відділення, які проходять сьогодні своє нелегке для них лікування, ну і звичайно ж, ми порадували їх різними смаколиками.

Тільки разом ми – величезна та непереможна сила, що дуже нас тішить і надихає на ще більші добрі справи!

Ми вдячні Богу, що в цей важкий воєнний час ми змогли ще більше об’єднатися один з одним, змогли продовжити допомогу та підтримку нашим дітям і, звичайно ж, допомагаємо нашим захисникам, роблячи і свій внесок у спільну перемогу!

Разом з усіма місячними потребами наших дітей ми починаємо збір і на Різдвяні подарунки. Подарунки, які принесуть радість нашим дітям та подарують їм дитячу посмішку! Адже немає більшої радості, ніж дитячий сміх та посмішка дитини! Давайте їм її подаруємо!

Ніхто не знає, що буде з ними та з нами найближчим часом, але якщо сьогодні ми зможемо ощасливити хоч одну дитину – це буде найкраща для нас усіх нагорода, а для них – величезне та радісне благословення!

Можливо, у вас вже є для них подарунки, ми приймемо їх з вдячністю, приймемо будь-яку вашу допомогу, аби подарувати свято нашим дітям.

Пишіть і телефонуйте мені особисто:

  • Ніна Москальова – директор і волонтер БФ” МОЯ НАДІЯ”
  • (0673881218), буду рада вашій допомозі та пропозиціям!

На час війни спільні потреби наших підопічних нам довелося об’єднати, тому доводиться працювати набагато складніше: закуповуємо, відвозимо, передаємо, пересилаємо. Тому просимо всіх про допомогу та збір поки що, ведемо на мою карту.

Розуміємо, що сьогодні всім дуже важко, але є ті, кому ще важче, і ми не можемо їх залишити без нашої допомоги.

Реквізити надання допомоги:

  • Картка швидкого поповнення рахунку ПриватБанк:
  • № 4149 6293 1559 1339
  • Москальова Ніна Сергіївна

При перерахуванні ваших пожертвувань, прошу вас, будь ласка, обов’язково вказуйте причину перекладу: “благодійна допомога”.