Оліхнович Арина, нова підопічна. Збір на хіміотерапію

Новини | 9.10.2022 | 0

Новий 2021 рік для сім’ї Оліхнович став найстрашнішим днем у їхньому житті. Після повного обстеження, самотня мати, яка з самого народження виховує свою дочку одна, дізналася що у її дівчинки онкологія… Почуття, які їм обом довелося пережити не передати словами — це біль, сльози та повний розпач.

Слава Богу, вони взяли себе в руки і стали на поле бою зі страшним діагнозом – рак! Після консультації лікарів, на консиліумі ухвалили рішення про видалення пухлини. Тоді ж в Інституті раку дівчинці зробили операцію та поставили її під нагляд.

У червні 2022 року, на контрольному обстеженні у Арини виявили ранній рецидив. Враховуючи, що у нас йде війна, великі стреси та постійні переживання, можливі й такі новини, але як би там не було, Арина знову потрапила на лікування до Інституту раку. За цей період дівчинка вже пройшла 4 блоки хіміотерапії. Весь цей час у відділенні було все найнеобхідніше, мама докуповувала лише малу частину мед. препаратів. Але на 5 блок хіміотерапії, на який Ариночка має зайти вже 17 жовтня, лікар попередила маму, що немає Холоксана (Іфосфамід), щоб вона шукала і купила його сама.

Холоксану необхідно 15г, а це – 34 тис грн., що є величезними грошима для матері-одиначки. Тому вона звернулася за допомогою та просить допомогти зібрати своїй донечці необхідну суму на чергову хіміотерапію.

Ми звертаємося до всіх, хто може підтримати та допомогти Ариночці з придбанням Холоксана, щоб вчасно зайти на новий блок!

34000

Не пройдіть повз, відгукніться та допоможіть будь ласка матері впоратися з цією потребою!

Свої пожертвування можете перераховувати на карту мами дівчинки. Реквізити знаходяться на її сторінці:

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ