Взявшись за руки, разом до перемоги!

Новини | 5.05.2022 | 0

Україна жила своїм спокійним життям і кожен з нас будував свої плани на весну та на літо відпусток. Рано-вранці, коли ще багато хто був у своїх теплих ліжках, по всіх містах нашої України почали лунати вибухи… перелякані люди повскакували і не знали що робити і куди їм бігти! М-да, ніхто з нас не вірив і не міг собі навіть уявити, що Росія піде повномасштабною війною на нашу країну, тому війна застала нас усіх зненацька.

За 70 днів цієї війни зруйновано багато сіл і міст, багато з них ворог зрівняв із землею, але найстрашніше, що гинуть ні в чому не винні мирні жителі: діти, жінки та старі, які такої жорстокості та свавілля з боку військових не спостерігали навіть під час Другої Світової війни! Ворог хотів захопити нашу країну за три дні, але наші мужні захисники добре дали їм по зубах і зруйнували всі плани безбожних! А оскільки ворог не може протистояти нашим непереможним ЗСУ на землі, він знищує мирне населення з неба, кидаючи бомби та ракети на наші житлові будинки, лікарні, дитячі садки, школи…

Життя для всіх нас розділилося на дві частини – до і під час війни, плани всіх нас змінилися в одну мить! Сьогодні всі сили кинуті на захист і визволення нашої землі від ворога, весь наш народ об’єднався і став пліч-о-пліч, йдучи до єдиної нашої мети, до перемоги! Кожен із нас робить сьогодні багато для нашої спільної перемоги. Допомагаючи своєму ближньому, ми допомагаємо передусім собі та наближаємо наш спільний день перемоги!

До тієї турботи, яку ми з вами виявляли до наших підопічних раніше, додалася ще й турбота про наших переселенців, яким довелося виїхати, щоб урятувати себе і своїх дітей та наших захисників. Багатьом переселенцям вже й повертатися нікуди, бо будинки зруйновані і вони залишилися просто неба без нічого… Велика вдячність нашому Федорівському Олександру, і водію і волонтеру, у якого на очах вибухали на мінах волонтерські машини з допомогою, але він все одно, аби тільки допомогти людям, возив допомогу до зруйнованих міст після звільнення від окупантів до Ірпіня, Бучі, Боярки, Іванків, Бородянки, Микуличі.

Велика дяка усім, хто був причетний до цієї допомоги, всім, хто ризикував своїм життям і возив, всім, хто давав продукти, гроші, одяг для всієї родини, усім вам сердечне спасибі! Вся Україна допомагає сьогодні нашим людям, хто як може і чим тільки може, в цьому є наша сила, ми єдиний народ і нас ніхто і ніщо не зламає! І ми вдячні всім, хто відгукується на всі наші прохання, дякуємо, що ми з вами разом, взявшись за руки, робимо те, чого нас і навчав Ісус! Дякую вам усім, наші дорогі помічники!

Завдяки вашій неоціненній допомозі ми намагаємося допомагати всім, кому тільки можемо!
Так, майже півтора місяці війни ми мовчали і нічого не писали, а просто тихо, своїми силами, робили все, що могли, аби допомогти нашим підопічним та постраждалим людям, але наші резерви закінчилися і 12.04 ми знову змушені були звертатися за допомогою до вас. І ви відгукнулися, ми з вами зібрали 7150 грн, за що ми вам дуже вдячні!

Завдяки вам наші підопічні отримують необхідну допомогу, а це дорогого сьогодні коштує!
На сьогодні, до столиці повернулася лише одна Балдюк, якій необхідно терміново обстежитися та придбати новий корсет, (на неї буде окремий збір), дехто поїхав, але перебуває на території України, а дехто за кордоном і всі вони потребують нашої з вами допомоги.

Найгостріша потреба на сьогодні по всіх, хто в Україні – це найнеобхідніші препарати та медичні препарати, які приймаються на стабільній основі, продукти харчування, одяг, засоби гігієни, миючі… а це близько 35 тис грн

Що буде завтра не знає ніхто, але наше з вами завдання – продовжувати молитися та продовжувати робити божу роботу нашими з вами руками!

Ми розуміємо, що війна, що головне сьогодні – це мир, але наше завдання полягає у єдності, допомозі та підтримці один одного як ніколи! Якщо у вас є хоч якась можливість комусь допомогти, не проходьте повз, допоможіть! Своєю любов’ю, єдністю, співчуттям та підтримкою всіх, хто поряд з вами, ви наближаєте наш радісний день перемоги, будь ласка, не відтягуйте його своєю байдужістю! Не проходьте повз того, хто сьогодні потребує вашої допомоги! Купуйте продукти старенькій сусідці, допоможіть багатодітним, сиротам, вдовам… Будьте світлом для інших, світлом і теплом, яке зігріває в найхолодніші часи! Без любові, взаємодопомоги та добра ніяк! Світ не зможе існувати у злі, ненависті, байдужості один до одного та чужій біді! Будемо ж світлом цього світу і прославимо Бога, своїми добрими та добрими справами!

Війна відкрила нам багато речей і ми побачили в реальності, хто ми є насправді! Я благаю Всевишнього, щоб через цю війну відбувся Його Божий план! Щоб через Україну, світ очистився від усякого роду зла, ненависті, брехні, лицемірства, обману, сріблолюбства, крадіжки, щоб від нас пішла вся темрява, а в кожному з нас, щоб засяяло нове Боже світло оновлення та очищення!

Також ми всі молимося за нашого волонтера Олександра, який пішов захищати нашу Країну від ворога! Нехай Господь убереже його від вибухів, градів, ракет, бомб, від шаленої кулі! Нехай жодна зброя, спрямована проти неї, не буде успішною! Молимося, Віримо, Сподіваємось і чекаємо живим і неушкодженим!

На сьогодні, у цей страшний час війни, коли нам довелося узагальнити усі необхідні потреби наших підопічних та переселенців, яким вдалося вижити та виїхати, нам доводиться працювати набагато складніше: закуповуємо, відвозимо, передаємо, пересилаємо.

Тому просимо всіх про допомогу та збір відкриваємо поки що на мою особисту карту.

Реквізити надання допомоги:

  • Картка швидкого поповнення рахунку
  • № 4149 6293 1559 1339
  • Москальова Ніна Сергіївна

При перерахунку ваших пожертвувань, прошу вас, будь ласка, обов’язково вказуйте причину перекладу: “благодійна допомога”.

Контактні дані:

  • Ніна Москальова (волонтер) — (067) 388-12-18

Люблю вас усіх, наші дорогі помічники – благодійники, даруємо благо цьому світу і сіємо тільки добро!

Люблю Свою любимую Украину!
Люблю свой Киев, свой дом, свою семью, всех своих родных и близких! Пусть все переживут это войну и останутся живы! Слава Богу за нашу Украину! Благодарим Бога за наших защитников!

Зовсім скоро Розквітне наша Україна і засяє новими барвами!