Софія Балдюк. Планове обстеження. До збору 33 500 грн

Новини | 6.05.2022 | 0

Як би ми не намагалися відтягнути планове обстеження нашої Софійки до наймирніших днів, його терміново треба робити, оскільки Корсет Шино у нашої дівчинки малий, став уже тиснути і його терміново треба міняти, а без нього Софії ніяк не обійтися. Тому родина дівчинки повернулася до Києва назад. Але щоб його замінити, необхідно пройти всі обстеження, МРТ і КТ всього хребта, шию, малого тазу і дізнатися, що там взагалі відбувається, чи є поліпшення та відновити реабілітацію. Все це може зайняти ще чимало часу, примірки та виготовлення самого корсету, тому ми дуже сподіваємось, що необхідна сума для Софійки збереться дуже швидко і дитина зможе отримати необхідну їй допомогу!

Збір, який ми і відкривали на все це на початку лютого, довелося призупинити через війну, тоді було зібрано 6800 грн, які пішли на переїзди, найнеобхідніші медикаменти та продукти. Сьогодні збір відкриваємо за новим і віримо, що необхідна сума збереться дуже швидко.

Тому ми звертаємось сьогодні до всіх, хто може допомогти нашій Софійці зібрати на реабілітацію на травень місяць та на планове обстеження, яке дівчинка робить кожні півроку.

А це:
КТ І МРТ з контрастом, УЗД та всі необхідні аналізи крові, що вона робить на стабільній основі, плюс консультація необхідних їй фахівців, оплата таксі та оплата 20 занять реабілітації за травень місяць, а це чимала сума для сім’ї дівчинки!
Відгукніться будь ласка, не пройдіть повз це прохання!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ