Анастасія Головань. Новий рік, нові потреби

Новини | 10.02.2022 | 0

Дякуємо всім, хто всі ці роки підтримує та допомагає нашій Настюші у її лікуванні та відновленні після основного її лікування. Завдяки лише вашій допомозі наша Настя може проходити необхідні обстеження та курс свого лікування.

На початку грудня завдяки вашій підтримці наша дівчинка змогла пройти лікування на денному стаціонарі та продовжити його вдома на таблетованій терапії. Минулого тижня лікування закінчилося і Настяа вже пройшла обстеження УЗД, здала всі необхідні аналізи, у тому числі і гістологію. Поки вона чекає на результат гістології (близько двох-трьох тижнів), їй продовжили лікування ще на місяць, а після результатів буде видно про подальший перебіг лікування. А поки ми молимося про добрі результати для Насті, ми просимо вас допомогти зібрати їй на місячний курс лікування, який потрібно розпочати вже з понеділка.

Тому Настя знову звертається за допомогою до вас, дорогі наші помічники! Не пройдіть повз її прохання і допоможіть їй у її одужанні! Ми просимо відгукнутися всіх, хто сьогодні може допомогти нашій Насті!

Сума збору: 12700 грн

Не пройдіть повз це прохання, відгукніться будь ласка! Якби кожен із вас перерахував їй хоча б по 50-100 грн, ми легко змогли б покрити всі потреби цієї юної та дуже симпатичної дівчинки! Будьте швидкими на добрі та добрі справи! І завжди пам’ятайте, що щире добро, завжди повернеться до вас подвійно!

З усіх відомих причин, свої пожертвування поки що, тимчасово, ми просимо перераховувати на мою картку.

При перерахуванні ваших пожертвувань, прошу вас, будь ласка, обов’язково вказуйте причину перекладу: «Благодійна допомога на лікування Насті Головань»!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ