Діденко Марина просить вашої допомоги. До збору – 10 800 грн

Новини | 7.08.2019 | 0

Ось і добігають кінця літні шкільні канікули. Реабілітаційний відпочинок на Закарпатті, у нашої Мариночки залишився позаду, тепер уже йде підготовка до школи. Усі батьки вже починають готувати своїх дітей до школи, а наші батьки ще й контролюють їхнє здоров’я, вони лікуються, обстежуються, знову лікуються та знову обстежуються, і це найголовніша їхня місія на сьогодні. Найстрашніші дні у нашої Марини залишилися вже позаду, на сьогодні у неї залишається стабільний прийом медикаментів, планові обстеження двічі на рік, контроль усіх аналізів та єдиної нирки (кожний місяць).

Нагадаю, що Марина після основного лікування залишилася з однією ниркою, тепер вона приймає медикаменти на стабільній основі, потребує особливого догляду та дієти щодо підтримки білка для роботи своєї єдиної нирки. Також після лікування у дівчинки постраждала нервова система, тому увага батьків до неї особлива, як і саме навчання. Попередні результати обстеження були поганими, тому їй призначили курс лікування. Перший курс лікування Марина вже пройшла і тепер, вона потребує повторного обстеження, щоб дізнатися, який результат і що робити далі.

Тому ми звертаємося сьогодні до всіх, хто може допомогти нашій дівчинці сплатити за всі її обстеження.

Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка на це прохання! І Завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини!

Свої пожертвування ви можете перерахувати на картковий рахунок мами дівчинки.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ