Владислав Столярчук. Ще один шанс, щоб підвестися на ноги

Новини | 14.04.2020 | 0

Важкий час і дуже гірке випробування випало нам усім сьогодні, ще й напередодні великого посту, перед Великоднем Христовим!

Чому це з нами відбувається зараз і саме в цей час? Думаю, що кожен із нас може відповісти собі на це питання. Адже по всій землі помножилися зло і беззаконня, люди стали жорстокими та ненависними один одному, заздрісними та бездушними, сріблолюбними та безсердечними! Земля і природа вже стогне від людського втручання в неї, тому й волає до Всевишнього і просить Його про допомогу! Своїми не добрими діями стосовно природи та людей, народ сам запустив кнопку самознищення!

Мені дуже хочеться, щоб все людство покаялося сьогодні перед Богом і почало змінюватися в найкращий свій бік, щоб нам усім не опинитися біля безодні, яку самі ж і відкрили! Молю Господа і вірю, що з Божою допомогою та нашими посиленими молитвами ми зможемо зупинити війну і цей коронавірус, які забрали життя багатьох людей! Нам дружно всім треба згуртуватися сьогодні і безперервно молитися за наш порятунок. Давайте молитимемо і просимо Небесного нашого Батька, щоб Він дав нам ще один шанс і допоміг відкрити зовсім нову і чисту сторінку до нашого нового і щасливого життя на оновленій і очищеній нами землі!

Так, цей страшний вірус та карантин – це щось нове і дуже страшне для всіх нас! Він змінив і ще змінить життя багатьох людей, але я знаю головне, за будь-яких обставин, нам з вами завжди потрібно залишатися людьми та допомагати один одному!

Багато планів людей на сьогодні загальмувалися і перенеслися на певний час, але я переконана, що разом з вами, ми і це все переживемо! А поки давайте будемо швидкими на добрі справи і піклуватися про своїх ближніх.

Столярчук Владислав

Як і у багатьох людей, усі плани зрушилися і у нашого Влада, у зв’язку з цим, у нас з’явився додатковий час для збору на його нове лікування, який проходитиме в Інсультному центрі клініки “Оберіг” одразу після того, як усе стабілізується.

Новий метод лікування включає – ін’єкції бутолотоксину, препаратом Ксеоміна (12-15 ін’єкцій), який буде вводитися 12-15 днів, у виявлені (під контролем УЗД) атрофовані м’язи гомілки з індивідуальною програмою реабілітації. М’язи гомілки, при цьому розслаблятимуться і на них відразу буде навантаження спеціальними вправами. Завдяки всьому цьому, піде спастика і стопа набуває правильного положення. Після цього посилена реабілітація з реабілітологом проходитиме ще місяць, потім вона потроху послаблюватиметься, але триватиме. Таке лікування проходитиме 2-3 рази на рік. Цей метод використовують із 2017 року та багатьох уже поставив на ноги. Так, він дорогий, але він цього вартий! Ми дуже сподіваємось і віримо, що і нашого Влада, це лікування, за рік поставить на ноги!

Сума лікування на один курс велика, тому ми вже відкриваємо цей збір!

Дуже сподіваємося, що за час карантину, за вашою допомогою, дорогі наші помічники, ми її зберемо!

А це 65 000 грн. на Ксеомін (1 фл 100 од. якого коштує 7050 грн) та реабілітацію, без урахування добової оплати за палату.

Відгукніться будь ласка всі, хто має можливість допомогти матері оплатити лікування та реабілітацію своєму синові, ! Допомогти їм більше нікому, у цієї сім’ї є тільки ми з вами, і я дякую Богу, що протягом цих років ми з вами не залишаємо цю сім’ю!

Відгукніться будь ласка і цього разу, не пройдіть повз цю потребу!
І завжди пам’ятайте, що найменша пожертва може принести благословення цьому молодому юнакові і врятує йому життя.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ