Анастасія Головань просить вашої допомоги. До збору – 9800 грн

Новини | 22.04.2020 | 0

У проханнях для наших дітей мені дуже хочеться поговорити з людьми і сьогоднішній день. Дуже хочеться щоб мої слова торкнулися найтонших струн вашої душі і змусили серйозно задуматися про майбутнє. Адже все в цьому житті приходить до нас для чогось та чомусь. Ось і цей вірус прийшов до нас не просто так і показав нам, як ми перед ним слабкі та безсилі! Ви тільки подивіться, як приструнив і посадив нас усіх у своїх будинках цей смертельний вірус, перед яким ми всі стали рівними, як бідні так і багаті.

Карантин, в якому перебуває сьогодні все людство – це просто час, який нам Бог дав для того, щоб нам замислитися і дати собі відповідь на питання, хто ми є насправді і для чого ми взагалі живемо? Господь дав можливість відпочити і дихати природі без нас, а нас змусив боятися і ховатися у своїх будинках. Він навіть навчив нас частіше мити руки, щоб подавати до рота хліб чистими руками. Він посадив нас у своїх будинках і показав, хто є Він і хто ми, оскільки ми відчули себе вже “безсмертними богами”! Відчули присмак вседозволеності та безкарності, бо хочемо, те й творимо! Все своє життя ми знищуємо природу, вбиваючи тварин, яким місце бути на цій землі так само, як і нам! Тепер ми сидимо під замком, а тварини – на волі!

Але й тут, людина знову відзначилася і проявила себе з найпідлішого боку по відношенню до людей та навколишнього середовища! Перебуваючи під замком, на карантині, людина знаходить можливість і далі продовжує знищувати природу, ліси, тварин, все живе, заради особистої вигоди…!!! Ну от як жити та бути з такими людьми, які влаштували масові пожежі по всій Україні та дійшли вже до знищення будинків, у яких живуть люди??? Одумайся, людино, адже ти ж губиш сам себе! Адже й у Бога, колись закінчиться терпіння!

Всевишній дав нам сьогодні усамітнитися, щоб подумати, як нам жити далі! Адже жити як раніше ми точно вже не зможемо і не будемо! Багато людей розмірковує і приймає те, що відбувається сьогодні не тільки на рівні розуму, а й серцем і всією своєю душею! Але, на жаль, є ще багато людей, які не хочуть навіть замислитись над цим і продовжують творити беззаконня! І ми не можемо їх змінити, це їхній вибір. Але ми можемо змінити СЕБЕ, СВОЄ ЖИТТЯ і своє ставлення до цього СВІТУ, щоб повернутися обличчям до самого життя, до віри та Бога!

Сьогодні дуже відповідальний період для нашого вибору, вибору всього людства. Нам потрібно зрозуміти і прийняти – хто є людина у цьому світі, світло чи темрява, зло чи добро? І я дуже хочу, щоб людей, які мають реальну віру та страх перед Богом у своєму серці, було набагато більше.
Молю сьогодні Господа щоб у житті кожного з нас було набагато більше Світла, радості, турботи один про одного, тепла та любові!

Давайте й далі нестимемо в цей світ добро і добрі справи! Сьогодні дуже багато наших дітей потребують вашої допомоги, підтримки та піклування, незважаючи на всі наші труднощі. Однією з таких є наша Настенька Головань… На ній теж відбився цей карантин, як і нас усіх нас, але на відміну від нас, вона не може сидіти і чекати, коли він закінчиться, лікуватися їй треба сьогодні! Онкологія не чекає, вона не має карантину! Весь час карантину, дівчинка знаходиться у Луганську на орендованій квартирі (всіх студентів виселили з гуртожитку), де вона проходить онлайн навчання. Тому Настя у повній ізоляції і виходить на вулицю лише коли їй потрібно сходити до магазину чи лікаря. Мабуть панічний страх узяв гору над свідомістю, як і у багатьох здорових людей, і у Насті пішов збій в організмі. Ситуація ускладнилася кровотечею. Після обстеження УЗД у неї виявили поліп ендометрію у матці. А так як у Насті була онкологія лівого яєчника, який видалили, вона сильно злякалася.

На сьогодні їй призначено місячний курс лікування під подальшим контролем УЗД. У разі погіршення стоятиме питання оперативного втручання, але про це ми дізнаємось після лікування. На це лікування та з урахуванням мед.препаратів, які Настя приймає на стабільній основі, плюс заспокійливі та обстеження, дівчинці необхідна сума 9800 грн.

Тому ми просимо відгукнутися всіх, хто сьогодні може допомогти нашій Насті!
Не пройдіть повз це прохання, відгукніться будь ласка!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ