Владислав Столярчук просить вашої допомоги. До збору – 37750 грн

Новини | 14.01.2022 | 0

Старий рік залишився позаду, дасть Бог – рік, що наступив, принесе нам усім благополуччя, здоров’я, мир, щастя і багато-багато радості для нас усіх! Так і хочеться сказати – Амінь!

Для нашого Влада рік минулий був дуже складний і тривожний, у ньому було дуже багато складних моментів здоров’я як у Влада, так і у його мами. Слава Богу, ми разом з ними, змогли впоратися з усіма труднощами, які були одні за іншими. Дякую Богові за одну дуже хорошу людину, яка весь минулий рік допомагала нашому Владу та його мамі, тому нам було набагато легше і не доводилося виставляти для нього прохання! Віримо, що його таємні та добрі справи обернуться для нього величезним жнивом на всіх його нивах, про що ми і молимо Бога!

Початок року для Влада – це завжди повне планове обстеження, яке він проходить двічі на рік.

В клініці «Оберіг», де Влад стабільно спостерігається, йому необхідно буде пройти: МРТ та КТ 4-х відділів, включаючи шийний та грудний відділи (з контрастом і без нього), УЗД щитовидної залози та шлунково-кишкового тракту, аналізи крові (на гормони, маркери на гепатит, онкомаркери, загальні аналізи та біохімія крові). Ще потрібно буде сплатити заняття з реабілітологом, оплатити масаж та розробку стоп за січень місяць, придбати Кальцій Д3 на місяць, Біфрен на місяць, купити контраст для обстеження, купити Креон та Урсогепавін на місяць та придбати новий курс протигрибкових препаратів.

Після обстеження та всіх результатів, знову потрібна буде консультація в Москві у проф. Желудкової, яка всі ці роки веде, консультує, призначає лікування та дає необхідні Владу рекомендації, а це будуть ще додаткові витрати, суму яких ми поки що не знаємо.

Сьогодні ми просимо відгукнутися всіх, хто має можливість допомогти нашому Владу зібрати необхідну йому суму.

Не пройдіть повз потребу нашого Влада, відгукніться будь-ласка та допоможіть йому сплатити реабілітацію за січень та сплатити планове обстеження, від якого залежить його життя та подальше лікування!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ