Олександра Антоненка потребує нашої з вами допомоги

Новини | 15.01.2022 | 0

Минулий рік у всіх був дуже складний і тривожний, особливо важкий він був у нашої Сашеньки.

Ледве переживши дорогу з Індії, де вона рік перебувала в очікуванні пересадки легень, так її і не дочекавшись, вона повернулася додому, де з головою поринула в нові труднощі. Проблем виявилося дуже багато і найголовніші з них – це проблеми зі здоров’ям. Все й так було дуже погано, а тут ще й перенесений ковід, який ще сильніше ускладнив її загальний стан легень і їй до сьогодні, доводиться стабільно перебувати під крапельницями та приймати дуже багато медикаментів, які допомагають їй виживати і хоч якось триматися заради своїх двох дітей. На всі крапельниці та медикаменти йде дуже багато фінансів, яких у неї немає, і тому їй іноді доводиться їх брати в кредит.

За живої матері та рідної сестри, які вигнали її з дітьми минулого року з дому заради квартири, допомогти Саші більше нікому, вона має лише малолітніх дітей і добрих, небайдужих людей, які весь цей час їй допомагають. А ще є люди, які дали притулок її з дітьми у своєму будинку, за що величезна їм подяка! Є на світі ще справжні люди, які не залишають нашу Сашка і як можуть їй допомагатють! Зовсім чужі люди виявилися для Сашки ріднішим за її рідних! Але про них не будемо, не хочеться навіть згадувати про таку “матір”, Бог їй суддя!

Всі ми знаємо, що через інвалідність (легені, які працюють сьогодні на 21%) і поганого здоров’я, Саша майже весь час перебуває на апараті штучного дихання і працювати ніяк не може. Весь її дохід – це крихітна пенсія по інвалідності, аліменти на дітей теж не отримує, тому їй з дітьми доводиться ледве виживати і розраховувати вона може тільки на допомогу добрих і чуйних людей.

Сьогодні ми знову просимо допомоги для нашої Саші. У неї дуже складне фінансове становище, їй необхідна допомога на медикаменти, які вона приймає на стабільній основі (а це 10-12 тис грн на місяць), на додаткові препарати, щоб капатися, на продукти їй та дітям, на оплату та обігрів будинку. Є ще багато різних потреб, але просить Сашка лише на це.

Сума збору: 17 500 грн

Будь ласка, не пройдіть повз це прохання!

Відгукніться будь ласка на цю потребу та допоможіть нашій Саші жити та вижити!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ