Балдюк Софія. Початок нового року, продовження слідує

Новини | 13.01.2022 | 0

З при’дешнім Новим Роком та Різдвом Христовим вас усіх, дорогі наші друзі та помічники!

Нехай цей рік принесе кожному з нас лише радісні події та підніме нас на нові висоти, на новий рівень знань та істини, хай принесе світ в Україну та мир у всьому світі! Нехай підуть від нас всі злісні віруси, які вбивають нас, роз’єднують і сіють між нами ворожнечу! Любові Божої нам усім і єдності! Адже тільки тоді, коли ми єдині, ми можемо піднімати гори і долати всі труднощі на нашому шляху! Нехай усіма нашими вчинками керує Страх Божий і допомагає приймати нам лише правильні та добрі рішення!

Не забувайте про своїх близьких, даруйте їм свою увагу та виявляйте до них свою любов та турботу!

Здоров’я всім нам та успіхи у всіх сферах нашого життя!
З Новим Старим Роком вас, друзі!

Ми дякуємо всім, хто всі ці роки, допомагав та допомагає нашим дітям! Дякую вам усім величезне за ваші добрі справи та чуйні серця, дякую вам за розуміння та вашу підтримку! Ви безцінний Божий подарунок у житті кожного з дітей, яких ви бачите на цьому сайті!

З новим роком настав і новий місяць, а це нова реабілітація у нашої Софійки, яка розпочалася вже цього тижня. І поки йдуть заняття, ми просимо всіх, хто має можливість, допомогти нашій дівчинці зібрати необхідну суму на оплату 20 занять! Час пролетить дуже швидко і ми сподіваємося вчасно закрити потребу цієї милої дівчинки!

Тому ми звертаємось сьогодні до всіх, хто може допомогти нашій Софійці! Відгукніться будь ласка, не пройдіть повз це прохання та допоможіть зібрати дитині на оплату реабілітації!

Сума збору: 10 500 грн

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ