Владислав Столярчук. Просить допомоги на планове обстеження

Новини | 3.01.2021 | 0

Важким видався у багатьох минулий рік, але набагато важче він виявився для наших підопічних, бо їм довелося багато пережити і ще більше хвилюватися за своє життя, сидячи вдома, щоб уберегтися від страшного коронавірусу.

Молімося, сподіватимемося і віритимемо, що всі небезпечні віруси пройдуть повз наших підопічних і не нестимуть ЩЕ ОДНУ загрозу для їхнього ЖИТТЯ. Тому планові обстеження, які вони проходять двічі на рік, необхідно завжди робити вчасно. Цього місяця, нового року, перше планове обстеження заплановане у нашого Влада, на нього він уже заздалегідь записаний на 27 січня. До збору 35700 грн.

Ми розуміємо, що час збору випав на святкові дні, але сподіваємося, що необхідна сума на обстеження, з вашою допомогою, наші дорогі помічники, збереться вчасно. Адже саме в ці Різдвяні дні, треба творити ще більше добра, допомагати і простягати руку допомоги тим, хто її дуже потребує… Ми молимося, віримо і чекаємо дива для нашого Влада в ці святкові дні.

Тому сьогодні ми просимо відгукнутися всіх, хто має можливість допомогти нашому Владу, щоб йому вчасно пройти своє планове обстеження.

У клініці «Оберіг», де Влад стабільно спостерігається, йому необхідно буде пройти: МРТ та КТ 4-х відділів, включаючи шийний та грудний відділи (з контрастом і без нього), УЗД щитовидної залози та шлунково-кишкового тракту, 4 види аналізів крові (На гормони, онкомаркери, загальні аналізи та біохімія крові). Ще потрібно буде сплатити заняття з реабілітологом, сплатити масаж і розробку стоп за січень місяць, придбати Кальцій Д3 на місяць, Біфрен на місяць, купити контраст для обстеження, купити Креон та Урсогепавін на місяць та придбати новий курс протигрибкових препаратів.

Ми просимо відгукнутися всіх, хто має можливість допомогти нашому Владу зібрати необхідну йому суму до 27 січня!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ