Володина Катерина потребує вашої допомоги

Новини | 26.02.2021 | 0

Півроку болісних хімій у боротьбі за своє життя пролетіли як страшний сон. За цей час Катюша пережила багато важких моментів, як у лікарні, так і вдома, на відновленні після хімії, але стиснувши всю свою волю в кулак, вона рішуче йде до своєї мети, і ця мета – одужати, ні про що інше, думати вона поки що не може. Шість блоків хіміотерапії залишилися позаду, і ми дякуємо всім, хто допоміг нашій дівчинці на її лікування. Дякуємо вам усім величезним, завдяки вашій допомозі, мама дитини змогла сплатити всі шість блоків хімії! Тепер Катеньці потрібно пройти обстеження КТ І ПЕТ, щоб побачити результат всього лікування, від якого і залежатиме тепер подальший перебіг її лікування!?

Сьогодні Катюші знову потрібна ваша допомога, тепер на обстеження! Воно проходитиме наступного тижня, тож мама дівчинки дуже просить допомогти зібрати необхідну суму на його оплату.

Величезне прохання відгукнутися на цю потребу та допомогти Катюші вчасно пройти обстеження та отримати подальші рекомендації щодо лікування. Ми звертаємося сьогодні до всіх, хто має можливість допомогти нашій дівчинці. Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка на це прохання! І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини і врятує їй життя! Якби кожен із вас перерахував хоча б по 10 грн, ми з легкістю змогли б покрити всі потреби цієї дитини!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ