Антоненко Олександра потребує вашої допомоги

Новини | 18.12.2020 | 0

Вже минуло 4 місяці, як наша Сашенька повернулася з Індії, де майже півтора роки, у величезній надії вона чекала на пересадку обох легенів. МОЗ України проплатило величезні гроші за пересадку багатьох пацієнтів нашої Країни, але на превеликий жаль, багато дітей так її і не дочекалися і пішли з життя. Зрозумівши, що в Індії ніхто й не збирався робити їм пересадку, щоб урятувати їхнє життя, Саша прийняла рішення повернутися додому, до своїх двох дітей, які слізно молилися та чекали на свою маму додому. Вона думала, що якщо їй судилося ще жити, то пересадку вона зробить і в Україні, а якщо вже їй судилося померти, то краще у себе вдома. Якщо їй дуже важко дихати, вдома в неї знаходиться концентратор кисню, який її рятує.

За цей час вона змогла стати в чергу на пересадку легень в Інституті Серця у Тодурова Б. М., перебуваючи у нього під контролем. Коли це буде не знає ніхто, а поки що Сашенька намагається триматися, як би важко їй не було. Дуже сумно, але життя склалося так, що крім друзів і добрих чуйних людей, допомогти Сашеньці не може ніхто, немає їй на кого спертися, ні фінансово, ні фізично, ні психологічно, а на її вихованні ще двоє малих дітей, яких потрібно годувати , одягати, лікувати та щодня відправляти до школи. Коли Сашка трохи кращий, вона підробляє медиком у Ветеринарній клініці неподалік будинку, але цього все одно не вистачає на життя, що вже говорити про медичні препарати, які їй потрібно стабільно приймати, і на які щомісяця йде 5-6 тис грн.

Саша дуже скромно витягувала весь цей час, допомагали друзі, хто чим міг. Але зараз настав момент, коли їй дуже погано, важко так, що немає сил навіть розмовляти, вона зателефонувала і знову попросила допомоги.

Тому ми звертаємося сьогодні до всіх добрих і чуйних людей, щоб ви допомогли нашій Сашеньці вистояти і вижити вже на батьківщині, до очікування пересадки легень!
Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться та допоможіть їй будь ласка зібрати на найнеобхідніші медикаменти та вітаміни, а це – 7 000 грн на місяць.

Давайте будемо добрі і милосердні один до одного, сіятимемо лише любов і турботу про свого ближнього, особливо, якщо це стосується – спасіння людського життя!

І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може принести благословення Сашці і врятує їй життя!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ