Владислав Столярчук потребує вашої допомоги. До збору – 17 700 грн

Новини | 20.10.2018 | 0

От і закінчилася тепла осінь. На зміну їй у всі вікна постукала трошки морозна зима, а це показник того, що незабаром ми зустрічатимемо Різдво, а за ним і Новий рік! Не дуже хочеться розлучатися із теплом, втішає лише одне – попереду новорічні свята і до них нам усім потрібно ретельно підготуватися. Передноворічна підготовка у кожного своя, а ось нашому Владу потрібно буде зібрати – 17700 грн. щоб сплатити всі процедури та придбати необхідні йому медикаменти. А це: сплатити заняття з реабілітологом за два місяці (листопад та грудень), сплатити масаж та розробку стоп, придбати Кальцій Д3, Омега 3, Гепабене, придбати новий курс протигрибкових препаратів, які відновлюють нігті на руках та ногах Владика.

Столярчук Владислав

Для сім’ї, в якій витрати в кілька разів перевищують доходи, де мати одна піднімає на ноги свого сина і обидва виживають на крихітну пенсію з догляду – це дуже величезна сума, вони ніяк не можуть її потягнути, це великі гроші для його мами, яка все ці роки дбає про свого сина одна! І як вижити в такій життєвій ситуації без чиєїсь допомоги, як їй впоратися одній? А ніяк! Я вже не кажу, що треба сплатити за квартиру, харчуватися, одягнутися! Так і виживають завдяки допомозі добрих людей. Завдяки лише вірним помічникам Владик може вчасно отримати кваліфіковану медичну допомогу, пройти планові обстеження та придбати необхідні йому препарати. Так, така правда життя, і це дуже сумно! Дякуємо Богу, що він посилає Владику добрих людей, які протягом останніх років не залишають нашого борця та допомагають йому! Дякуємо вам усім, наші дорогі помічники! Нехай Господь рясно вас усіх благословляє! Нашому Владу знову потрібна ваша допомога! Тому ми сьогодні знову просимо відгукнутися всіх, хто має можливість йому допомогти!

Не пройдіть повз цю потребу, допоможіть йому будь ласка! І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва принесе величезне благословення як самому Владу, так і вам!

Свою допомогу можна перерахувати на рахунок мами Влада.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ