Костя Романов потребує вашої допомоги. До збору-19 850 грн

Новини | 6.11.2018 | 0

Романов Константин. Новый Год 2014Все найстрашніше: хіміотерапія, операція, опромінення, залишилося вже позаду, тепер залишається повне відновлення і реабілітація, на яку підуть роки!

Все основне лікування, ні для кого з наших дітей не проходить безвісти, у всіх воно залишає свій важкий слід, а це – гіркі спогади та фізичні порушення у всьому організмі. У всіх наших підопічних після нього страждає нервова система, печінка, нирки, кістки… Щоб усе це відновити, вони потребують додаткового лікування, і фінанси на це витрачаються також чималі. А якщо ще врахувати і контрольні обстеження, це обходиться в дуже велику суму для них. Одним із таких підопічних є і наш Костя, родина якого дружна і згуртована. Ось тільки не можуть потягнути такі великі для них витрати. Хоч Костя працює і допомагає мамі у всьому, все-одно цього не вистачає їм сьогодні на життя, не рахуючи вже оплату квартири, харчування, одяг, що вже говорити про такі великі суми на обстеження і на необхідні йому мед.препарати?!

У це контрольне обстеження для Кості входять: КТ і МРТ трьох відділів хребта з контрастом і без, УЗД ШКТ та МТ, УЗД серця, здати кров на онкомаркери, всі маркери на гепатит та всі аналізи крові, придбати на два місяці. гр В, Креон, Централ Б, Нообут, Гепабене, Гептрал 500 (мл), Омега 3. На все це йому потрібно 19 850 грн.

Ми дуже просимо відгукнутися тих, хто має можливість допомогти нашому Кості! Не пройдіть, будь ласка, повз цю потребу! Сім’я, в якій годувальниця двох дітей, є одна мама, звертається за допомогою до вас, наші дорогі помічники! Ми просимо вас підтримати їх та допомогти зібрати Кості необхідну для нього суму!

Допомога можна перерахувати на рахунок мами, Людмили.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ