Столярчук Владислав. Це хвилюючий час обстеження! До збору 30500 грн

Новини | 1.08.2018 | 0
Столярчук Влад

Ось і підходить до свого завершення спекотне літо, на зміну якому незабаром вийде яскрава і тепла осінь. Для когось вона принесе радість, для когось – сум, а для нашого Влада та його мами, вона принесе величезне хвилювання і тривогу, тому що в серпні Влада має пройти планове обстеження, а це завжди страх і переживання…

Позаду у Влада та його мами залишився літній реабілітаційний відпочинок у санаторії Поляни, де він оздоровився, набрався нових сил та нових вражень, віритимемо, що все це йому пішло тільки на користь! І ми вдячні всім, хто допоміг Владу сплатити за його перебування там! Тепер Влада має пройти планове контрольне обстеження, яке він проходить двічі на рік, і з результатами всіх обстежень отримати консультацію та подальші рекомендації в Москві у проф. Желудкової, яка веде його всі ці роки.

У клініці “Оберіг”, де Влад стабільно спостерігається, йому необхідно буде пройти:

МРТ та КТ 4-х відділів, включаючи шийний та грудний відділи (з контрастом і без нього), УЗД щитовидної залози та шлунково-кишкового тракту, 4 види аналізів крові (на гормони, онкомаркери, загальні аналізи та біохімія крові). Ще потрібно буде оплатити заняття з реабілітологом за вересень, оплатити масаж та розробку стоп, придбати Кальцій Д3, контраст, та придбати новий курс протигрибкових препаратів, які відновлюють нігті на руках та ногах Владика.

Отже, необхідна на усі сума становить – 30 500 грн. а вона дуже величезна для його мами, яка всі ці роки дбає про свого сина одна, піднімаючи його на ноги!

Тому ми просимо відгукнутися всіх, хто має можливість допомогти нашому Владу!
Свою допомогу можна перерахувати на рахунок мами Влада.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ