Владислав Столярчук потребує вашої допомоги. До збору – 15 000 грн

Новини | 28.03.2018 | 0

Насамперед хочемо висловити величезну подяку людям, які відгукнулися на попереднє прохання для нашого Владика та допомогли зібрати необхідну для нього суму. Лікування було сплачено, борги погашено! Дякуємо вам усім величезним за вашу неоціненну допомогу! Нехай Бог рясно благословить вас, у ці передсвяткові Великодні дні!

Столярчук ВладиславАле час пролетів дуже швидко і ми знову сьогодні просимо вашої допомоги для Влада, щоб сплатити йому наступні два місяці!

Владислав, як і раніше, милується природою зі свого балкона і на ньому ж дихає свіжим повітрям. Перешкодою спуститися на вулицю ті самі причини, будинок без ліфта і здуті вени на ногах у мами хлопчика! Так, такі ось наслідки у мами, яка одна піднімала сина на ноги і “тягала його собі” усі ці роки! Зараз Владик може сам встати, за допомогою ходунків, сам сісти в коляску, трошки пройтися зі страховкою фізіотерапевта або мами, а в усьому іншому (туалет, ванна) тільки за допомогою мами! Важко їм обом, але вони не сумують і вдячні всім небайдужим до них людям! Молюсь і Вірю, що за допомогою добрих та чуйних людей, які не залишають їх весь цей час, Владик досягне ще кращих результатів, почне ходити і стане міцною опорою для своєї матусі!

А поки що йому потрібно ще дуже багато трудиться, а нам з вами, підтримувати його матеріально і в усьому йому допомагати!

Так само, він хоче знайти роботу вдома, можливо на комп’ютері, щоб хоч якось допомогти своїй мамі, але поки немає нічого, одні “розводи”! Так ось вони і живуть, я б сказала, виживають, на крихти від держави, сплатили квартплату, а далі як хочете! Благо, що поряд з ними ми з вами, хто завжди підтримує і допомагає їм у всьому! Інакше навіть уявити собі не можу, щоб з ними сьогодні було!???

Дякуємо Богу за кожного з вас, нехай Він не залишить вас без нагороди за ваші добрі та чуйні серця, за ваше щире ставлення та допомогу цій сім’ї!

За березень, квітень потрібна знову чимала сума – 15 000 грн.

І це: оплата занять із реабілітологом, оплата масажу та розробка стоп за два місяці, придбання — Кальція Д3, новий курс протигрибкових препаратів, Гепабене на місяць, і хоча б на фрукти, які мати не може дозволити купити синові на крихітну пенсію.

Ми знову сподіваємось на вашу підтримку, наші дорогі помічники, увійдіть будь-ласка у тяжке становище цієї родини та допоможіть зібрати для Владика необхідну йому суму!

Забігаючи на перед, хочу сказати, що 1 квітня у Владислава буде День Народження, можливо, хтось захоче його привітати, привітайте будь ласка, йому буде дуже приємно!

Не пройдіть повз цю потребу! Відгукніться, будь ласка, якщо у вас є можливість допомогти! І ніколи не забувайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ