Кості Романову потрібна ваша допомога. До збору – 18 780 грн

Новини | 28.03.2018 | 0

Ось і настав цей хвилюючий для всіх час, час контрольного обстеження у нашого Кості!

Будемо молитись і вірити, що найстрашніше залишилося вже позаду, як і довга хіміотерапія, операція, променева терапія, нестерпний біль, безпорадність, великі страхи та переживання!

Романов Константин

Тепер, після основного лікування, у Кості залишається регулярне проходження планового обстеження, яке проходить вже один раз на рік. У сім’ї Кості, на цей час, нічого не змінилося. Мама, його сестричка та бабуся продовжують жити разом, піклуючись один про одного. Костя всіляко намагається допомогти мамі, якій дуже важко, як фізично, так і фінансово забезпечувати одній усю їхню родину. Він влаштувався на роботу, і хоч трохи допомагає мамі! Звичайно, того, що вони заробляють навіть разом, вистачає лише на оплату квартири, харчування, ліки для мами та бабусі і якийсь одяг, що там говорити про дороге для них обстеження для Кості, на яке він записаний вже наступного місяця!

Тому, мати з сином і просять сьогодні допомоги у вас, дорогі наші помічники, щоб зібрати до 20 квітня для Кістки – 18 780 грн.

Сім’я звертається за допомогою один раз на рік, і ми просимо підтримати їх і допомогти зібрати Кості необхідну йому суму!

У контрольне обстеження для Кості входять: КТ і МРТ трьох відділів з контрастом і без, УЗД ШКТ та МТ, УЗД серця, здати кров на онкомаркери, всі маркери на гепатит та всі аналізи крові, а ще придбати на два місяці – Кальцій Д3, вітаміни гр В, Креон, Централ Б, Біфрен, Гепабене – на все це йому необхідно – 18 780 грн.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ