Діденко Марина просить вашої допомоги. До збору – 21 900 грн

Новини | 30.03.2018 | 0

Трохи більше року ми нічого не писали про нашу Марину. Весь цей час батьки дівчинки намагалися самі покривати всі необхідні потреби своєї донечки і купувати для неї призначені лікарями препарати. На даний момент новини у нашої дівчинки не дуже хороші, оскільки після останніх аналізів, які Марина здала днями, виявилося, що є проблеми з нирками, печінкою та ще й підвищений тиск. Щоб знайти причину цього і призначити правильне лікування, дівчинці призначили пройти додаткові обстеження, потім курс лікування і знову повторити всі аналізи.

Диденка Марина

Зараз, настав той момент, коли батьки не в змозі впоратися самі, оскільки попереду, їхній дівчинці доведеться пройти планове обстеження і придбати новий курс необхідних препаратів, а коштує все це не дешево! Тому ми знову звертаємося за допомогою до вас, наші дорогі помічники та просимо вас допомогти зібрати необхідну суму для Маринки!

Планові обстеження Мариночка відбувається двічі на рік, цього року, перше, відбудеться вже за два тижні. У контрольні обстеження входять МРТ і КТ чотирьох відділів з контрастом і без нього, УЗД усіх органів, усі аналізи крові, аналізи на гормони, усі маркери на гепатит, онкомаркери, вся Біохімія крові, Кальцій загальний та Кальцій іонізований, придбати Канефрон, Урсофальк на 2 місяці, Гептрал на 2 місяці, Біфрен, Гліцисед на місяць, і на все це дівчинці потрібно буде – 21 900 гривень.

Ми звертаємося сьогодні до всіх, хто має можливість допомогти дитині! Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка на це прохання!

І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ