Владислав Білий та Марина Діденко потребують вашої допомоги. До збору – 30 000 грн

Новини | 10.06.2018 | 0


Як ми вже знаємо, реабілітація та повне відновлення наших дітей після їхнього тривалого перебування у лікарняних палатах не менш важлива основного лікування! Адже повного одужання можна досягти лише тоді, коли ці дві зіставлятимуться разом! Так, нашим дітям дуже важко у лікарні, перебуваючи під крапельницями, шприцами, уколами… але коли вони виходять за межі лікарняних стін, їдуть до себе додому, у своїх рідних стінах батьківського будинку, їм одразу ставати легше! Зрозуміло, що в лікарні вони отримують як фізичну, так і дуже велику психологічну травму. І як показує практика, фізичні травми, шрами, гояться набагато швидше за душевні рани, які і лікуються набагато довше! Хоча наші діти і закінчують основне лікування, їм доводиться знову і знову до нього повертатися, кому в цьому пощастить більше, кому – менше, але планові обстеження та лікування набутих діагнозів під час основного лікування їм доводиться робити стабільно і регулярно! Знаючи, як важко все це відбувається на практиці, як багато сил і фінансів на це йде, ми не залишили наших дітей і після їх основного лікування, але продовжуємо допомагати їм відновити свої сили, пройти повну реабілітацію, допомагаємо трохи забути, відволіктися, відпочити, набратися нових сил, щоб йти тільки вперед, до повного їх одужання!

Так, упродовж семи років, ми намагаємось возити наших підопічних дітей з їхніми мамами на Закарпаття, у Поляну, де вони: п’ють мінеральну воду, дихають свіжим гірським повітрям, проходять іпотерапію (метод реабілітації за допомогою лікувальної верхової їзди на конях), так само проходять допустимі їм процедури в санаторії, плавають у басейні, їздять на екскурсії, їздимо до монастиря, де конкретно замовляємо молебень за наших дітей, діти спілкуються, відпочивають, забуваються та відновлюються.

Ми намагаємося по максимуму зробити все, щоб їм було добре та комфортно, але все це коштує не малих грошей (15 000 грн на цілий місяць липень на одну людину), більша частина грошей на дітей та їхніх мам у нас уже є, вони були зібрані з власних коштів волонтерів нашого фонду протягом року (ми перші беремо участь у цій добрій та добрій справі), нам не вистачає ще 30 000 грн на двох дітей Білого Влада та Діденка Марину, тому ми і просимо вас про допомогу для них!

Владик якраз закінчить своє планове лікування гепатиту В, а Мариночка пройде своє планове обстеження, віримо, що все буде гаразд і ми зі спокійною душею можемо вести їх на Закарпатті!

Допоможіть нам зібрати цю суму до 1.07.2018 року. Часу начебто ще й вистачає, але збори на сьогодні не найкращі, тому ми дуже просимо вас відгукнутися і не пройти повз це прохання.

Свої пожертвування ви можете перерахувати на картковий рахунок батьків цих дітей:

Білого Влада

Реквізити надання допомоги:

  • Приватбанк: Карта пополнения № 5168 7555 1743 0746
  • Белый Сергей Иванович (папа)

Діденко Марини

Реквізити надання допомоги:

  • Приватбанк: Картка швидкого поповнення рахунку – № 5168 7450 1007 7508
  • Діденко Інна Олексіївна (мама)

Контактні дані

  • Ніна Москальова (волонтер дітей) — (067) 388-12-18

Дуже просимо вас, дорогі наші помічники, відгукнутися та допомогти у збиранні необхідної суми для наших з вами дітей! Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка!

І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цих дітей!