Столярчук Владислав потребує вашої допомоги. Сума до збору – 48 000 грн

Новини | 26.04.2018 | 0

Складний час для зборів сьогодні, але що вдієш, якщо нашим дітям потрібно лікуватися, відновлюватися, реабілітуватися, а ціна всьому цьому дуже велика?! Адже всі вони хочуть вижити після тяжкої боротьби, хочуть стати здоровими та жити повноцінним життям! І щоб досягти цього, їм потрібно пройти дуже довгий і важкий шлях!

Реабилитационный отдых наших подопечных на Закарпатье- 2016 год

Мені завжди хотілося не писати прохання, а розмовляти з людьми і доносити їм суть таких потреб! Хотілося щоб люди, знаючи про них, вникали в ці потреби, розуміли серця таких дітей, щоб хоч на хвилинку уявили собі їхні почуття, що вони терплять і переживають, тоді б вони відкривали їм свої серця, намагалися їх підтримати і допомогли б їм у повному обсязі. їх відновлення, як тіла, так і душі! Адже в найважчий період їх лікування страждає не тільки їхнє тіло, а й дуже ранима дитяча душа! І вона не лікується таблетками чи якимись медикаментами, найкращі ліки для душі – це лише турбота, увага та кохання! Тому лікарі роблять свою частину, а наша частина, підтримати і допомогти їм після.

А це не мала частина, нам потрібно:

  • Допомогти прийти їм до тями,
  • допомогти у лікуванні набутих діагнозів під час основного лікування, наприклад гепатиту,
  • допомогти зібрати допомогу на планові обстеження,
  • допомогти повірити, що все найстрашніше залишилося позаду,
  • допомогти їм у їх відновленні, оточивши при цьому, величезною любов’ю, розумінням та турботою!

І ми намагаємося все це робити, робимо ми це разом із вами, дорогі наші помічники! Адже без вашої допомоги, без вашої підтримки це важко було б зробити! Ми вдячні вам за це! Дякую вам за ваші добрі та чуйні серця! Дякую за розуміння, дякую за турботу та співчуття, дякую вам величезне за неоціненну допомогу для наших з вами дітей! Ви завжди поруч і завжди допомагаєте нашим дітям у їхніх потребах!

Одним із таких дітей є і наш Столярчук Владик. Я навіть уявити собі не можу, як би вони з мамою змогли вижити і досягти тих результатів, що вже є сьогодні у Влада?! Адже коли я згадую його там, у відділенні, коли лікувала і свою дитину, вона лежала після операції і не могла поворухнутися, оскільки зникла чутливість у руках і ногах, міг повернути голову, і тільки в один бік, жоден лікар тоді не давав йому добрих прогнозів! А мати, яка сама піднімає сина на ноги, ніяк не могла сплатити за його реабілітацію. І ніхто не знає, що було б з ним сьогодні, якби ми з вами не прийшли йому на допомогу!

Завдяки нашій з вами підтримці, з Владом почали займатися реабілітологи, масажисти, психотерапевти, і він пішов на виправлення! Потім ми змогли повести його з мамою на Закарпаття до санаторію “Квітка Полоніні”, там його стан ще більше покращився, він почав робити перші кроки, хоч і з ходунками, але сам, він почав ходити! Свіже гірське повітря, хв. водичка, басейн, масажі та всі інші процедури, які йому можна робити, принесли свій гарний результат! Адже вдома, живучи на четвертому поверсі, в будинку, в якому немає ліфта, він майже не виходить на вулицю, а свіже повітря отримує лише на балконі! Тому цілий місяць на вулиці, в парках, біля річки прекрасного санаторію, стало великим дивом і подарунком, як для Влада, так і його мами! Цього року ми знову хочемо зробити для Влада такий подарунок та відвести його до Поляни! Але нам ніяк не впоратися без вашої допомоги, дорогі наші помічники!

Тому ми знову звертаємося до вас за допомогою та просимо допомогти зібрати Владу на Санаторій, (червень місяць), на дорогу в обидві сторони у спец. вагон та на оплату реабілітологу та масажисту за травень місяць! А це – 48 000 грн

Рахунок із санаторію

Часу для збору всього місяць і ми просимо відгукнутися всіх, чиє серце прагне допомогти нашому Владу стати на свої ноги!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ