Віктор Парпієв. Термінова допомога для захисника України

Новини | 31.05.2023 | 0

Вторгнення лютого 2022 року внесло свої корективи в життя кожного з нас. Всі наші плани змінилися в одну мить, і на сьогоднішній день ми маємо лише один план і одне бажання на всіх – щоб настав світ і всі наші захисники повернулися живими та неушкодженими до своїх родин.

На превеликий жаль, захищаючи наше з вами життя на полі бою з ворогом багато хто з них уже не зможе повернутися додому і обійняти своїх мам, дружин, дітей… Вічна і світла їм усім пам’ять і вічна подяка! Царство небесне всім, хто віддав своє життя за кожного з нас, захищаючи свою країну та свій дім! Нехай Господь прийме їх у свої батьківські обійми і зцілить їхні душі!

Численна кількість наших захисників залишаться інвалідами з пораненими серцями та травмованою психікою, тому вони як ніхто інший потребуватимуть нашої з вами допомоги та підтримки, завжди пам’ятайте про це. Багато сьогодні поранених, які потребують нашої з вами допомоги, тому ми не залишаємось осторонь, але всіляко намагаємось їм допомогти та підтримати. Один із них – це Парпієв Віктор, 1990 року народження, який з перших днів війни пішов медиком-добровольцем, став на захист нашої України та допомагав рятувати життя нашим пораненим хлопцям! У цій боротьбі постраждав і сам.

Два місяці госпіталю не дали хороших результатів, страшні болі в спині та ногах посилювалися, а потім частково втратив чутливість ніг… Доля подарувала йому шанс і він потрапив на консультацію до хороших нейрохірургів, які провели консиліум і сказали, якщо йому негайно не зробити оперативне втручання щодо встановлення імпланта з болтами в попереково-крижовий відділ, він не зможе ходити. І поки що хоч трохи залишилася чутливість ніг, необхідно терміново робити операцію, оскільки й так уже було втрачено дуже багато часу… Тому, за рішенням та рекомендаціями лікарів нейрохірургів, операцію зробили вже сьогодні, але ми знайшли необхідну суму (62000 грн) тільки на сам імплант французького виробника, залишилося ще сплатити гвинти та стрижні (4 штуки). Фірма, у якої ми замовили імплант, дала нам кілька днів, щоб покрити борг за гвинти.

Сума збору складає: 48200 грн.

Хлопець сам із Херсонщини, батьки залишилися в окупованому місті, і з ними вже рік немає зв’язку. Він живе у Києві у цивільному шлюбі, є маленький синочок, якому всього 1.5 року, тому з фінансами у них дуже важко, дякувати Богу, допомагають добрі люди.

Ми звертаємося сьогодні до всіх, чиї душі відкриті на добрі справи, до всіх, хто має вдячні серця, які можуть пожертвувати хто скільки може, щоб зібрати необхідну суму для оплати болтів до імпланту нашому захиснику!

Не пройдіть повз цю потребу! Адже ці молоді хлопці віддають за нас найдорожче, що у нас є на цій землі – свої життя, втрачають своє здоров’я і ми у величезному боргу перед ними!

Не будьте байдужими, будьте швидкими на добрі та добрі справи, особливо роблячи їх для наших із вами захисників.

Збір ведеться на карту Приватбанку:
5363542097208244
Віктор Парпієв