Шестопалов Олексій просить допомогти зібрати кошти на імплант для грудної клітини

Новини | 1.06.2023 | 0

До нашого фонду звернулася мама за допомогою для свого сина, який потребує оперативного втручання.
Родина зі Слов’янська, зараз переселенці і тимчасово проживають у Львові. Батько залишився там і доглядає хвору матір.
У Львові, при обстеженні у Олексія були виявленні проблеми зі здоров’ям, які терміново потрібно вирішувати. Всі подробиці мама описала в своєму звернені:

Ми з сином переселенці з Донеччини, зараз мешкаємо в сільській школі на Львівщині. Чоловік залишився вдома, доглядав за хворою мамою. Під час обстеження сину встановили діагноз лійкоподібна грудна клітина і призначили операцію в Київському Охматдиті на 5.07.2023. Треба встановити пластину за грудну клітину сина на 3 роки, за цей час грудина вирівняється і не буде тиснути на серце і легені. Він у нас веселий, товариський юнак з купою планів на майбутнє. Ми, як батьки дуже переживаємо і хочемо допомогти. Сама Операція безкоштовна, але нам потрібно сплатити за пластину 40800 гривень. Зараз наша сім’я майже не має доходів. Тих коштів, що в нас є, вистачить на комплексне обстеження перед операцією та на дорогу. Самі ми не впораємось, тому звертаємося про допомогу до людей, які в змозі нам допомогти зібрати кошти на оплату пластини. Дякую.

Операція має відбутися 5 липня, а до цього часу, ми просимо відгукнутися усіх, хто має змогу допомогти Олексію зібрати кошти на саму пластину!

Сума збору: 40800 гривень

І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва, може стати величезним благословенням для цього юнака та і врятує його життя від інвалідності!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ