Діденко Марина просить допомоги на своє лікування

Новини | 27.05.2023 | 0

Сердечна подяка всім, хто підтримує, відгукується на прохання та допомагає нашій Мариночці. Завдяки вашій допомозі дівчинка може проходити своє лікування, яке їй прописав нефролог на 4 місяці.

Три курси лікування Мариночка вже пройшла, залишився місяць червень і потім нові аналізи та рішення щодо подальшого лікування.

Наші підопічні діти чудові, сильні духом та цілеспрямовані. Незважаючи на всі ті страшні труднощі, які їм довелося пережити у дитячому відділенні Київського онкоцентру, і ті, що проходять сьогодні, вони знаходять у собі сили на навчання поза школою, щоб здійснити свої мрії та йти тільки вперед, назустріч великим вершинам! Так і наша Мариночка, після основного лікування онкології, залишившись з однією ниркою та одним наднирником, не здалася і не опустила руки. Закохавшись у чарівний спів пташок, які співали під вікном, і як їй здавалося, співали тоді тільки для неї, у її душі сталося щось загадково-приємне – у неї з’явилися крила і вона поринула у світ природи та музики, яка надала їй сили піднятися, щоб надалі, поринути в глибину казкової музики та співу. З того самого часу дівчинка безперервно займається вокалом. Школа джазового та естрадного мистецтва стала для неї навколо порятунку та відволікає її від лікарень, обстежень, ліків та уколів.

Зараз Мариночка бере участь у міжнародному конкурсі «ЗІРКА ВЕСНА», LXХI Міжнародний багатожанровий двотуровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв. Переможець конкурсу «Дивучих симпатій» отримує грошову премію. Усі учасники заходу отримують кубок, медаль, диплом, подяку керівнику та рецензію на виступ учасника.

Для нашої Мариночки – це ще один великий шанс, щоб повірити у себе! Давайте підтримаємо її ще й своїми лайками на YouTube. І нехай позитивний настрій Маринки допоможе їй у її лікуванні!

І поки Мариночка відволіклася на конкурсі та музиці, ми просимо підтримати її та зібрати необхідну їй суму на червень місяць. 13000 грн
Тому ми просимо вас відгукнутися на це прохання!
Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка!
СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ