Столярчук Владислав. Збір на нове обстеження

Новини | 6.08.2015 | 0

Столярчук ВладиславОсь уже добігає кінця і це літо. За всі ці теплі і навіть дуже спекотні дні, нашому Владику доводилося багато працювати і досягти багато чого. Закінчився і місяць реабілітаційного відпочинку в Поляні, де хлопчик знову підлікувався, багато займався в тренажерному залі, плавав у басейні, проводив увесь час на свіжому, гірському повітрі, пив хв. своє здоров’я. А тепер йому настає новий лікувальний період, посилені заняття вдома з фізіотерапевтом, час контрольного обстеження та нова медична перекомісія.

Ми всі віримо у добрі результати всіх обстежень і тільки за це молимося.
Обстеження обходиться у величезні гроші для мами, тому ми знову сподіваємося на вас, наші дорогі помічники і знову просимо вашої допомоги для Владика.

Двічі на рік він проходить повне, планове контрольне обстеження. Тому кожні півроку дитина проходить контрольні обстеження: (МРТ і КТ 4-х відділів з контрастом і без нього в “Оберізі”, УЗД щитовидної залози, УЗД ШКТ, 4 види крові на гормони, онкомаркери, біохімію, всі загальні аналізи), результатами всіх обстежень його мати щоразу консультується в Москві, у проф. Желудкової, яка спостерігає хлопчика від початку його лікування і щоразу дає нові необхідні рекомендації.

Столярчук ВладиславУсі необхідні обстеження, оплата за заняттями з фізіотерапевтом (за 2 місяці), який безперервно займається з Владиком, консультація у Москві обійдеться матері у суму – 22500 гривень.

Ми всі розуміємо, як важко сьогодні кожному з нас, але цій родині ще важче! Виживати на пенсію після догляду за сином, оплачувати лікування сина, обстеження – це просто понад материнські сили! І ми дякуємо Богові за людей, які підтримують цю сім’ю і допомагають матері підняти сина на ноги! Дякую вам усім величезне!! Божих вам усім благословень!

Я звертаюся сьогодні до всіх, хто має можливість допомогти зібрати для хлопчика необхідну для нього суму. Без вашої допомоги, наші дорогі матері ніяк не зібрати таких грошей!

Не пройдіть повз це прохання, зупиніться! Можливо, ця дитина потребує сьогодні саме вашої допомоги!

Велике спасибі всім, хто відгукувався і продовжує відгукуватися на потреби цієї дитини! Нехай сіяння та жнива ніколи не припиняться у вашому житті! Нехай ваші таємні добрі справи стануть явними перед Всевишнім! Божих вам усім Благословень!

Реквізити Владика знаходяться на його сторінці.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ