Головань Анастасія. Сума до збору 9500 грн

Новини | 13.08.2015 | 0

Головань Анастасия

Час сьогодні летить для всіх нас дуже швидко, а для нашої Насті прийшов час і контрольних обстежень після попереднього лікування.

Після всіх страхів, переживань та призначеного лікування, Настюші стало трохи легше, але проблеми зі здоров’ям поки що існують.

Тому наступного тижня дівчинці необхідно зробити все обстеження, щоб побачити всю картину після лікування. Дуже хочеться вірити, що всі вони будуть хороші, за що ми і молитимемося.

Сім’я дитини все ще мешкає на окупованій території. Про матеріальне становище сім’ї писати що-небудь, думаю немає сенсу, ми й так усе знаємо та розуміємо. Сьогодні батьки дитини знову звертаються за допомогою до вас, наші дорогі помічники, вони сподіваються сьогодні лише на добрих і чуйних людей, бо нема на кого їм більше сподіватися. Сума на обстеження та необхідні препарати для їхньої донечки дуже величезна і просять допомогти її зібрати.

Це аналізи крові:

Альфа-фетопротеїн, ХГЛ, HBSAG, нирково-печінкові, клінічний розгорнутий аналіз крові,

Дослідження:

УЗД, КТ легень, КТ черевної порожнини, КТмалого таза, Контраст, Фотранс- проносне для підготовки до дослідження, Дюфастон (пити постійно для роботи яєчника)
Тотема по 1 ампулі 2 р на день пити 6 місяців, це препарат для підняття гемоглобіну, тому що у дитини середній ступінь анемії 74 – показник гемоглобіну.

Сьогодні сім’я знову просить вашої допомоги на придбання для донечки призначених препаратів, вітамінів, які піднімуть їй гемоглобін та відновлять менструальний цикл, на поїздку до обласної лікарні та нового обстеження УЗД та всіх необхідних аналізів крові. На все це потрібно – 3700 грн. Це дуже велика сума для цієї родини! Ми просимо вас відгукнутися на цю потребу!

Не пройдіть мимо, відгукніться будь ласка, якщо у вас є можливість допомогти цій дитині.

І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дівчинки!

Свою допомогу можете перерахувати поки що на мою картку або передати особисто до рук.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ