Столярчук Владислав. Збір на ліки та фізіотерапевта

Новини | 22.04.2016 | 0

Столярчук Владислав, Белый ВладиславІноді люди кажуть, що чудес не буває. Але насправді це далеко не так. Варто лише нам поринути у новонароджену весну – і все навколо нас змінюватись.

Тому що весна складається з надії, нестримного прагнення сонячного світла та віри в нове життя. Варто нам лише довіритися Богові, і ти відчуваєш, як у твоєму світі та у твоєму серці воскресає “весна”.

Ти усвідомлюєш, що на світі є ще багато прекрасного, і що для щастя потрібно зовсім небагато, а в усьому, що відбувається навколо тебе і з тобою, є свій досконалий зміст, як і у твоєму власному існуванні на цій землі.

Мені дуже хочеться, щоб з приходом весни, з якої все навколо прокидається по новому, у житті кожного з нас, настала нова пора чудес, оновлень та зцілення!

Ми молимося і віримо, що і в житті нашого підопічного Владислава, з приходом весни, настане новий період оновлення і він незабаром порадує нас добрими результатами своєї праці та перемогою над усіма труднощами, що ведуть до повного одужання.

Столярчук ВладиславХлопчик посилено займається і прагне ходити, і результати ми бачимо вже в наявності, але скільки часу знадобиться для того, щоб йому впевнено стати на ноги і ходити, знає лише Господь.

Наша частина полягає лише в тому, щоб допомогти і підтримати його на цьому нелегкому для нього шляху.

Сьогодні ми знову просимо вас про допомогу для Владика, тому що заняття з фізіотерапевтом йдуть безперервно і їх потрібно оплачувати.

До кінця місяця мамі потрібно буде заплатити за заняття фізіотерапевту (березень та квітень місяць) та придбати новий курс протигрибкових препаратів для сина, які допомагають йому відновити нігті на руках та ногах після основного лікування.

На все це дитині знадобиться – 9700 грн і ми дуже просимо вас їх для неї зібрати!

Допомога можна перерахувати на рахунок мами Столярчук Алли Андріївни.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ