Діденко Марина. Нагадуємо про потребу дівчинки. Необхідно 7900 грн

Новини | 9.03.2016 | 0

Диденко МаринаЗ літа минулого року, як ми приїхали з нашими підопічними дітьми з реабілітаційного відпочинку зі Сваляви, я ще не писала новин про нашу Маринку.

Скажу лише пару слів про наш реабілітаційний відпочинок – цей відпочинок у горах з усіма нашими дітьми, для Марини дуже багато означає і вона отримує від нього масу позитивних результатів, що не може нас усіх не радувати.

Але відпочинок, чекаючи наступного, залишився позаду, а до повного одужання дитини, ще багато – багато праці.

Батьки дівчинки дуже скромні і весь цей час намагалися всі необхідні потреби для донечки покривати самотужки.

Зараз настав той момент, коли всі сили та матеріальні засоби вже досягли критичного рівня, що з сьогоднішнім життям не здивування для звичайної сім’ї, що вже говорити про сім’ї, яких хворі діти потребують тривалого і дорогого на сьогодні лікування та відновлення.

Диденко МаринаМариночка за цей час дуже підросла та подорослішала. Почувається непогано, але не можна сказати, що все в повному порядку, адже основне лікування важкого діагнозу, спричинили нові труднощі, які не пройшли безслідно для психіки дівчинки.

Але не дивлячись на них, батьки дитини не здаються, моляться і вірять у найкраще для їхньої доньки, докладаючи багато зусиль для її повного відновлення.

Сьогодні сім’я Марини, не бачачи іншого виходу, знову звертається за допомогою до вас, наші дорогі помічники.
Адже наступного тижня їхній донечці необхідно буде пройти контрольні обстеження: МРТ, КТ, УЗД, усі аналізи крові, аналізи на гормони, гепатит, онкомаркери. На все це дитині потрібно буде – 7900 грн.

Не пройдіть повз це прохання, відгукніться будь ласка на потребу цієї дитини! Ми розуміємо, що час сьогодні не найкращий для збору, але ми не втрачаємо надії, що знайдуться люди, які зможуть відгукнутися на цю потребу і простягнути руку допомоги та підтримки цій дівчинці!

Не переставайте творити добро на славу Господа нашого Ісуса Христа!

Марина ДиденкоВсевишній Господь насамперед дивиться на наше ставлення у таких ситуаціях – чи допоможемо, чи відгукнемося на чуже лихо, чи відвернемося і пройдемо повз, а нам з вами головне зробити правильний вибір.

Дякую Богу і тим, хто зробив цей вибір на користь наших дітей! Неважливо, яку суму ми можемо пожертвувати для порятунку дитячого життя (у кожного з нас свої статки) – головне, щоб наше бажання допомоги виходило із самого серця, щоб ми творили добро не заради очікування людської похвали чи марнославства, а на славу Божу.

Адже тільки тоді воно зможе стати не лише благословенням для дитини, а й принести добрі, добрі плоди у ваше життя… Своїми добрими справами ми збираємо собі скарби на небесах! Адже ніщо матеріальне на цій землі не має жодної цінності в очах Бога, Його цікавить тільки наше серце, тільки наша врятована душа, сповнена Його безмежної любові.

Завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ