Столярчук Владислав: “Я дуже хочу ходити, допоможіть мені в цьому!”

Новини | 5.10.2013 | 0

Столярчук ВладиславМені дуже хочеться, щоб кожен новий день у лікуванні чи у відновлювальній реабілітації наших дітей, приносив їм нові успіхи та досягнення, нову радість та нові перемоги! Адже за всіма їхніми успіхами та перемогами, безмежною радістю в їхніх серцях, стоїть ваша неоціненна допомога та підтримка, ваші добрі та чуйні серця, ваші щирі молитви, що виходять від самого серця. І сьогодні ми разом із вами радіємо тим успіхам, які вже зміг досягти за чималий час реабілітації наш Владислав.

Дякувати Богу, нам вдалося домовитися за Владика з керівництвом Черкаської лікарні, вони пішли нам назустріч, і взяли його до себе, щоб допомогти йому всім, чим тільки можуть. Це – реабілітаційний центр, майже ідентичний центру професора Козявкіна у м. Трускавці. Тут природні можливості області та розвинена мережа лікувально-профілактичних санаторіїв дозволяють використовувати базу обласної дитячої лікарні для реабілітації та оздоровлення пацієнтів. До їхніх послуг тут і басейн, і іпотерапія, і робот-тренажер, який допомагає дітям після тяжких травм та операцій та хворим на ДЦП знову навчитися ходити.

Столярчук ВладиславПісля перебування в цьому центрі, у нашого хлопчика з’явилися нові сили та нові успіхи! З ним займалося багато фахівців, які дуже допомогли дитині, і мати з сином щодня ходили на запропоновані лікувальні процедури, строго за розкладом, і не пропускаючи жодного заняття! Вони разом працювали, гуляли на свіжому повітрі парком і просто насолоджувалися природою та спілкуванням з новими друзями. Вперше після закінчення свого основного лікування Владика мати з сином змогли дозволити собі бути щодня на свіжому повітрі! Вдома у них такої можливості немає, адже хлопець поки що переміщається в інвалідному кріслі, живуть вони на 4 поверсі, в будинку без ліфта, і мати не в змозі одна спускати і піднімати сина сходовими прольотами спочатку з четвертого поверху на перший, а потім з першого на четвертий. Всі останні роки єдиним місцем, де Владик міг вільно подихати свіжим повітрям, був балкон, а на вулиці побувати вдавалося дуже рідко – хіба що якщо на обстеження треба було їхати… Аллочка, звичайно, намагається по можливості вивозити сина надвір, але її опуклі вени на ногах, не дозволяють їй робити це часто, адже носити на собі дорослого сина нелего, і це не може пройти безслідно для її здоров’я. Втім, мати готова витерпіти все, аби тільки допомогти своєму хлопчику стати на ноги! По приїзду додому, Вадислав ретельно виконує всі рекомендації спеціалізованих фахівців, щоб не втратити досягнутих результатів.

Завдяки багатьом з вас наші дорогі помічники, за призначенням ортопеда, нам вдалося придбати для Владика необхідні для нього пристосування:

  1. Корсет попереково-крижовий «Люмбо» з 4-ма металевими ребрами жорсткості. Ціна 430 грн. Реалібітімед Україна.
  2. Коректор постави жорсткої фіксації (грудопоперековий Трівес Росія. Ціна 790 грн. для занять ЛФК).
  3. Ортез жорсткої фіксації гомілковостопного суглоба зі шнурівкою. Ціна 524 грн. (за два ортези), для взуття.
  4. Тутора для гомілковостопного суглоба жорсткої фіксації. Ціна 496 грн. (за 2 тутори), для занять ЛФК.
  5. Бандаж на гомілковостопний суглоб з анатомічними шинами (для сну). Ціна 406 грн. (За 2 вироби).
  6. Пристрій ортопедичний для спини «Комфорт». Ціна 285 грн.

Столярчук ВладиславДякую вам усім величезне за вашу допомогу та підтримку цій дитині – дякую від матері, і від мене особисто! Нехай Господь не залишить вас без нагороди!

Сьогодні мати знову просить вашої допомоги та підтримки! Просить вас зібрати синові 4200 гривень, щоб сплатити заняття фізіотерапевта за два місяці.

Знайти таку суму їм самим, живучи лише на пенсію з догляду за сином, просто нереально. Добре ще, що є люди, які допомагають продуктами та речами, трохи підтримують і матеріально. Так вони і живуть, живуть і не скаржаться, але радіють кожному дню, прожитому разом.

І я сьогодні звертаюся до тих, хто має можливість допомогти хлопчику не припиняти дуже важливі заняття, які допоможуть стати йому на свої ноги.
Не пропустіть цього прохання, зупиніться! Можливо ця дитина сьогодні потребує саме вашої допомоги!
І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати для нього величезним благословенням!

Допомога можна перерахувати на рахунок матері Столярчук Алли Андріївни. Реквізити на сторінці Владика:

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ